פרנסמן. מרוצה מהשינוי שעטר הביא  (תומר גבאי) (צילום: מערכת ONE)
פרנסמן. מרוצה מהשינוי שעטר הביא (תומר גבאי) | צילום: מערכת ONE

במכבי נתניה דרוכים מאוד לקראת המשחק בשבת מול מ.ס אשדוד באצטדיון הקופסא. על פי המסתמן, ימשיך מאמן הקבוצה, ראובן עטר, לתת קרדיט להרכב שניצח את בית"ר ירושלים במחזור הליגה האחרון, כאשר אלמוג כהן, חן עזרא ואריסטד זוגבו, שנעדרו מאימוני הקבוצה השבוע עקב השתתפותם במשחקים בינלאומיים, יפתחו בהרכב הקבוצה.

לקראת המשחק בשבת אמר בלם הקבוצה, ביבאן פרנסמן: "יהיה משחק קשה מול אשדוד, אנחנו צריכים את הנקודות אם אנו רוצים לטפס במעלה הטבלה. מבחינתנו להביא את הנקודות הללו זה הדבר החשוב ביותר".

על המאמן החדש שלו, ראובן עטר, אמר הבלם הדרום אפריקני: "אני חושב שהמאמן החדש בא עם רעיונות מרעננים וכל שינוי גורם לשיפור בדרך כלל. לקח לקבוצה קצת זמן להתרגל, אבל כל השינוי הזה הוא טוב. עובדים על טקטיקות חדשות, תרגילים, שיטות משחק וזה תורם לכולם".

פרנסמן התייחס גם לחוליית ההגנה של הקבוצה, אותה הוא מוביל: "קשה לומר שההגנה התייצבה, כי בכל זאת ספגנו שני שערים בגביע הטוטו מול הפועל תל אביב. אני באמת חושב שאחד הדברים החשובים מבחינתנו הוא לשמור על רשת נקיה".

על העובדה כי הוא וחברו לקבוצה, השוער אריסטד זוגבו, ישחקו בקיץ הקרוב במונדיאל בדרום אפריקה, אמר פרנסמן: "זה טוב לנו אישית. אני יותר בר מזל מזוגבו, כי הנבחרת שלי העפילה אוטומטית כיוון שהיא המארחת. זה כבוד גדול לשחק בטורניר הכי גדול בעולם ואני מחכה לכך בקוצר רוח".

אריסטד זוגבו. לא כשיר לגמרי (תומר גבאי) (צילום: מערכת ONE)
אריסטד זוגבו (תומר גבאי) | צילום: מערכת ONE

פרנסמן, שנשאל על אפשרות למעבר לאירופה אחרי שישתתף בגביע העולם, אמר: "יש לי שנה נוספת בחוזה שלי בנתניה, אבל כמו שכולם יודעים, בכדורגל הכל יכול להשתנות מהר. הרעיון לשחק באירופה תמיד נמצא בראשי וכך גם המחשבות על אתגרים חדשים ומרגשים שיגרמו לי להצליח יותר".