מאמן בני יהודה, גיא לוזון, לא מאפשר לידיעה על סיכומו של דרור קשטן כמאמן הקבוצה לעונה הבאה, ולידיעה הנובעת מכך, כי הוא עצמו לא ימשיך כמאמן הזהובים, להסיח את דעתו מתפקידו וממטרות הקבוצה בעונה הנוכחית.

לוזון, ששמו נקשר באימון הנבחרת האולימפית, התייחס לנושא בתום אימון הקבוצה: "אנחנו מתעסקים אך ורק במה שקורה השנה הזאת, ומה שיהיה בשנה הבאה, שיהיה. אני מחויב במיליון אחוז למועדון הזה עד לשריקת הסיום של העונה הזאת".

גם העובדה שלא נותרו לו עוד הרבה ראיונות לערוך עם התקשורת כמאמן בני יהודה, לא מטרידה אותו במיוחד: "נותרו מספיק, יש עוד משחקי ליגה ואת גביע המדינה".

ואכן, בתקופה הקרובה צפויים לקבוצתו מאבקים בכמה חזיתות "עדיין יש לנו מטרות בליגה וגם מטרות בגביע", אמר לוזון, "לא להרבה קבוצות בארץ יש את המטרות האלה".

העומס הרב, לא אמור, לדבריו להשפיע על חניכיו: "משחקים שך צמרת ומשחקים של חצי גמר וגמר גביע, כל שחקן רוצה לקחת בהם חלק, כל שחקן רוצה להיות חלק מהחוויה הזאת".

לוזון ושירזי באימון בני יהודה (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
לוזון ושירזי באימון בני יהודה (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

"אפשר היה לראות את זה במשחק מול הפועל ת"א. לא הייתה שום שאננות או תחושת שובע. אנחנו מחוייבים ב-100 אחוז, וגם אם היו לנו עוד ארבעה או חמישה משחקי גארבג' טיים, אני מבטיח שהיינו עושים את ה-100 אחוז שלנו, כי אנחנו מחוייבים למקצוענות שלנו".

גיא לוזון (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
גיא לוזון (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

גלבאן חזר מארגנטינה אך לא יפתח מול מכבי ת"א
על רקע הידיעות הללו, על חילופי הגברי הצפויים על הקווים, קיימה בני יהודה את האימון המסכם לקראת מה שמכונה "הדרבי הקטן" של תל-אביב, מול מכבי ת"א, שייערך בשבת (17:10, בלומפילד).

פדרו גלבאן. הארגנטינאי לא יפתח בהרכב (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
פדרו גלבאן (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

קשרה המצטיין של הקבוצה, פדרו גלבאן, חזר להתאמן עם הקבוצה, אחרי ששב מביקור מולדת בארגנטינה, אך כפי הנראה, לא יפתח בהרכב, וישולב במהלך המשחק. שחקנים נוספים שיחסרו ללוזון הם אלירן עטר (צהובים), עוז ראלי (הרחקה) ומיכאל זנדברג, שעדיין לא חזר למלוא הכשירות, ובקבוצה חוששים לסכנו לקראת חצי הגמר.

למרות החיסורים הללו, גיא לוזון סמוך ובטוח שהדבר לא יורגש במשחק: "מי שיהיה, יהיה מספיק טוב ויעשה את העבודה כמו שצריך". לפני האימון הצטלמה הקבוצה לכבוד חצי גמר גביע המדינה.  

צילום קבוצתי לקראת חצי גמר הגביע (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
צילום קבוצתי לקראת חצי גמר הגביע (שי לוי) | צילום: מערכת ONE