החלוץ סובל מכאבים בשריר ובספק למשחק (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
החלוץ סובל מכאבים בשריר ובספק למשחק (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

הפועל פ"ת ערכה הערב (חמישי) אימון נוסף כחלק מהכנותיה לקראת קרב התחתית הלוהט שייערך ביום שבת (19:00) מול מכבי אחי נצרת, כאשר במועדון מאם המושבות יודעים כי מדובר במשחק על 6 נקודות. בקבוצה אף דיברו היום ואמרו: "אסור לנו להפסיד בשבת, זה משחק של להיות או לחדול".

הקפטן, גל כהן, סובל מכאבים ומתיחות הן בשריר התאומים והן בשריר הירך האחורי, אולם ערך אימון מלא וצפוי לפתוח כרגיל במרכז ההגנה של המלאבסים. מנגד, מאמן הכחולים אלי מחפוד ייאלץ ככל הנראה להסתדר בנצרת ללא החלוץ שלו, אלנתן סלמי, שסובל מכאבים בשריר ולא התאמן היום והוא בספק גדול לקרב התחתית בשבת.

מבחינת ה-11 הפותחים של מחפוד, ע"פ האימון היום מסתמנים שני שינויים לעומת ההרכב שפתח בהפסד הביתי להפועל עכו, כאשר ראובן עובד כלל לא יכלל בסגל כתוצאה מהאירועים האחרונים סביבו והעובדה כי הוא עלול לסיים את דרכו בקבוצה כבר ביום ראשון בוועדת המשמעת שתיערך לו, וגם אלי ביטון לא תורגל בהרכב ובמקום השניים אמורים לפתוח גיא צרפתי ושגיב כהן.

ראובן עובד ביציע (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
ראובן עובד, לא יהיה בסגל למשחק התחתית החשוב (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

בנושא אחר, כ-50 מאוהדי הפועל פ"ת הגיעו הערב לישיבת מועצת עיריית פ"ת בכדי להעלות לדיון את סוגיית השם שיוענק לאצטדיון החדש ההולך ונבנה בעיר. האוהדים הגיעו למקום מצוידים בקלסרים עם למעלה מ-3,500 חתימות של תומכים בהנצחת שמו של נחום סטלמך ז"ל באצטדיון החדש וביניהם גברי לוי, יורם ארבל וכן מספר חברי כנסת.

אצטדיון פ&"ת (ONE) (צילום: מערכת ONE)
אצטדיון פ&"ת שבבניה, יקרא על שם נחום סטלמך? | צילום: מערכת ONE

בנושא התקיים דיון ארוך כאשר גם לאוהדים ניתנה זכות דיבור, ובסיום הישיבה אמר לנוכחים ראש העיר, איציק אוחיון: "טוב מאד שהעלתם את הנושא לדיון והבאתם את הקלסרים עם החתימות, כרגע טרם הגענו לשלב השם של האצטדיון מאחר ובנייתו עוד לא הושלמה. כאשר נתקרב למועד בחירת השם תוקם וועדת שמות שתדון בנושא והקלסר הזה יהיה בידינו".