פריצה (גופיה כחולה) נאבק בגשם (האתר הרשמי של מכבי ת"א) (צילום: ספורט 5)
פריצה (גופיה כחולה) נאבק בגשם (האתר הרשמי של מכבי ת"א) | צילום: ספורט 5
הרכש החדש של מכבי ת"א ראדה פריצה, שעל צירופו פורסם כאן לראשונה, חתם היום (שלישי) רשמית על חוזה לעונה וחצי במדי מוליכת ליגת העל.. השבדי בן ה-32 גם ניסה להתאקלם בקרית שלום כשעלה לראשונה על הדשא, אבל למזג האוויר הסוער היו תוכניות אחרות.   

פריצה ערך את אימון הבכורה שלו במדי מכבי ת"א ושיתף לראשונה פעולה עם חבריו החדשים, אלא שהגשם השוטף, שהגיע גם למתחם האימונים בקרית שלום גרם להפסקת האימון. כעת שחקני הצהובים יזכו ליום חופש ויחזרו לפעילות ביום רביעי, כאשר על פי התחזיות גם הוא צפוי להיות סוער.

אגב, למרות הרקורד המרשים של פריצה, היו כאלה שהרימו גבה על כך שבמכבי החליטו לצרף חלוץ בן 32. אלא שהשחקן עצמו סיפר עם הגעתו למועדון שג'ורדי קרויף עוקב אחריו כבר יותר משנה. השבדי היה אמור להגיע למכבי כבר בקיץ אולם אז רוזנבורג דרשה עבורו דמי העברה והמנהל המקצועי של הצהובים אמר כי הוא יחכה לינואר, אז חוזהו אצל הנורבגים הסתיים.

כעת במכבי ת"א מקווים שלאחר תקופת ההתאקלמות החלוץ גם יביא תארים למועדון, כפי שעשה ב-3 מהליגות בסקנדינביה. כבר ב-1999 היה שותף לאליפות של הלסינבורג בליגה השבדית. בהמשך הקריירה גם זכה באליפות בדנמרק עם אלבורג (2007/2008) ועם רוזנבורג זכה בתואר בנורבגיה בעונת 2009 ו-2010. בנוסף גם סיים כמלך השערים בדנמרק ב-2007 ובנורבגיה ב-2009.