בן שושן. יחמיץ את המשחק מול הירוקים (גיא בן זיו)
בן שושן. יחמיץ את המשחק מול הירוקים (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

רגע לפני המשחק מול מכבי חיפה בקרית אליעזר שייערך מחר (שבת), בבית"ר ירושלים התעסקו היום גם בעניינים שלא ממש קשורים לכדורגל.

חלוץ הקבוצה, טוטו תמוז והמגן אבי ריקן עמדו בפני ועדת משמעת פנימית של המועדון ונקנסו בקנס כספי כל אחד. תמוז עמד בפני ועדת המשמעת על כך שספג מול מ.ס. אשדוד כרטיס צהוב שני לאחר שהוריד את החולצה והורחק.

כמו כן, ועדת המשמעת הגיעה בשל אי הופעה לפעילות בשיתוף עם ההתאחדות לכדורגל בה היה אמור להופיע לאחר שזכה לשחרור מהאימון ביום חמישי שעבר. בסופו של דבר, תמוז לא הגיע לאימון ולא אל הפעילות.

ריקן עמד בפני ועדת המשמעת עקב הכרטיס הצהוב המיותר שספג במהלך המשחק מול מ.ס. אשדוד לפני שבועיים. הכרטיס הצהוב שספג השחקן היה התשיעי שלו העונה ובעקבותיו הוא יחמיץ את משחק הליגה מול מכבי חיפה.

תמוז נקנס ב-1,500 שקלים על כל עבירה שביצע, ובסך הכל ב-3,000 שקלים. אבי ריקן לעומת זאת, נקנס ב-500 שקלים.

וגם הכנות לקראת המשחק מול הירוקים היו בבירה. עמית בן שושן לא התאמן והוא לא ייקח חלק במשחק בקרית אליעזר. בן שושן נפצע בברכו באימון הקבוצה שהתקיים בוינגייט ובבית"ר קיוו כי עד למשחק מחר הוא יוכל לחזור להתאמן, אך השחקן עדיין סובל מנפיחות וכאבים שמונעים ממנו להתלבש למשחק. בקבוצה מאמינים שבן שושן יהיה כשיר למשחק מול הפועל ת"א.

טוטו תמוז (קובי אליהו)
טוטו תמוז. הרחקה שעלתה ביוקר (קובי אליהו) | צילום: מערכת ONE

קובי מויאל עבר בדיקת MRI והתוצאות יתקבלו בתחילת השבוע הבא. מויאל, בדומה לבן שושן, לא יתלבש למשחק מול חניכיו של אלישע לוי ואת מקומו במרכז השדה צפוי לתפוס פאולו דה לה האסה.

המאמן, דוד אמסלם, עדיין לא קבע את זהות השחקנים שיפתחו בהרכב, כשאחת האופציות שבוחן המאמן היא לעלות עם שלושה בלמים, כפי ששיחקה בית"ר בחלק ממשחקיה העונה.

דוד אמסלם. עדיין לא קבע מי הם 11 השחקנים שיפתחו (גיא בן זיו)
דוד אמסלם. עדיין לא קבע מי הם 11 השחקנים שיפתחו (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

הרכב משוער: אריאל הרוש, אלירן דנין, שמעון גרשון, אריק בנאדו, איתן טיבי (תומר בן יוסף), פאולו דה לה האסה, עידן טל, חן עזריאל, ג'וניור ויסה, ברק יצחקי, טוטו תמוז.