אנדרסון ווסט. ישחק מול רעננה (דרור עינב)
אנדרסון ווסט. ישחק מול רעננה (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

בלם מכבי אחי-נצרת, אנדרסון ווסט, יהיה כשיר למשחק מול הפועל רעננה ביום שבת ב-16:00 וזאת למרות שגם היום (חמישי) ערך אימון חלקי בלבד.

בנצרת רוצים לשמור על ווסט למשחק ורק מחר הוא יתאמן עם שאר שחקני הקבוצה, ואם לא יחל שינוי לרעה במצב רגלו, הוא אמור לפתח בהרכב באצטדיון לויטה.

מי שייעדר מהמשחק הוא החלוץ איב ג'ידה ששוב לא התאמן, כמו בכל השבוע, בגלל המתיחה ברגלו. שאר שחקני הקבוצה התאמנו כרגיל והמאמן ג'ון גרגורי העביר אימון טקטי עם הרבה הנעת כדור ותנועה.

גרגורי מתכוון לעבות את ההגנה במטרה לא לספוג ורמי דואני שיפתח בקישור האחורי, יתמוך יותר בהגנה. בהתקפה לואב כיאל יפתח לצדו של תומר חמד, שיחפש את שערו העשירי העונה בליגה.

אוהדי הקבוצה מתארגנים גם הם לקראת המשחק וקהל רב הבטיח לבוא ולעודד ביום שבת במשחק החשוב שבו כל תוצאה חוץ מניצחון על רעננה, עלולה להוריד את הקבוצה כבר בשבת ליגה.

חבר הנהלת אחי-נצרת, אחמד חילו, מצפה משחקניו שיתנו את הנשמה ביום שבת: "אני מקווה שהשחקנים יודעים את מה מוטל על כתפיהם, כולנו מצפים מהם להיות אחראיים ולהבין שלמשחק הזה יהיו השלכות לא רק על המועדון, אלא גם על  עתידם. אנו כהנהלה מצפים מהם לנצח במשחק הזה כי הישארות הקבוצה בנויה על המשחק הזה".     

תומר חמד מול שחקני פ&
תומר חמד מול שחקני פ&"ת (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE