מכבי ת"א קיימה אחר הצהריים את האימון הטקטי שלה לקראת המשחק ביום שבת בקרית אליעזר מול בני סכנין.

המגן הימני, יובל שפונגין, ימשיך להיעדר גם השבת הזו ומי שיחזור להרכב יהיה אורי שטרית, שריצה את עונש ההרחקה באמצע השבוע בגביע הטוטו.

בן שמעון צפוי לעלות במשחק הקרוב עם שני חלוצים, כאשר יאניק קמאנאן ואיליה יבוריאן הם אלו שאמונים על מלאכת כיבוש את השערים עבור מכבי בחלק ההתקפי.

בן שמעון, שהורחק משני משחקים, יישב ביציע ומי שיעביר את ההוראות לשחקנים יהיה עוזר המאמן, מרקו בלבול.

בן שמעון התייחס לעובדה שלא יהיה על הקווים בשבת ואמר ל-ONE: "מניסיון, אני יודע איך להעביר לשחקנים הוראות כשאני לא על הקווים. בקרית שמונה ניצחנו כשהורחקתי. היציע קרוב לדשא בקרית אליעזר, אז אפשר לשבת די קרוב לספסל, אבל כמובן שעדיף היה אם הייתי יושב על הספסל".

על הלחץ במכבי בעקבות התוצאות האחרונות אמר המאמן: "יש לחץ והאמנתי שיהיה לחץ וזה עוד ימשיך ככה, זה חלק מהחיים. צריך לדעת לנתב את הלחץ למקומות טובים. כשבאים 12 אלף למשחק בית מול מכבי פ"ת אין לי ספק שננתב את הלחץ למקומות טובים".

רן בן שמעון (צילום: מערכת ONE)
רן בן שמעון - יצפה במשחק מהיציע | צילום: מערכת ONE

"אני מסכים שיש משחקים בדרך שצריכים לנצח אותם ובהחלט את המשחק מול סכנין אנחנו צריכים לנצח, למרות שמחכה לנו משחק קשה מאוד. אנחנו לא מזלזלים באף יריבה, אבל אנחנו רוצים לנצח וצריכים לנצח".

בלם הצהובים, משה מישאלוף, הוסיף: "אנחנו נעשה הכל כדי שנחייך אחרי המשחק. אין הכנה מיוחדת, זה עוד משחק ביום שבת, צריכים לבוא מוכנים ודרוכים ולעשות את העבודה על הדשא".

"זה נכון שלא שיחקנו טוב לאחרונה, אבל לא שיחקנו עם כל ההרכב. יום שבת זה משחק חדש ונעשה הכל כדי לנצח. לשחק בדוחא היה יותר קשה, אבל גם קרית אליעזר זה מגרש קשה".

לשאלה האם העובדה שבן שמעון לא עומד על הקווים, אמורה להשפיע, אמר הבלם: "זה לא אמור להשפיע על השחקנים. נותנים את ההוראות הטקטיות לפני המשחק".

לאחר אימון הערב הגיעו כל השחקנים לאיזור התעשיה בראשל"צ שם הוצג הספונסר החדש הקבוצה - שברולט. כל שחקני הקבוצה והצוות המקצועי יקבלו רכבים מהחברה המאמצת.

בושינסקי-שנידר 4 (צילום: עודד קרני)
בושינסקי ושניידר - מרוצים מהספונסרים | צילום: עודד קרני

יו"ר הקבוצה, אביב בושינסקי, אמר במסיבת העיתונאים: "אנחנו מאוד מתרשמים מהרצינות ומהגישה המקצועית שהמאמצת מייחסת לשיתוף הפעולה. מעבר להסכמים, אנחנו הסכמנו שמכבי ת"א תשתף פעולה בכל מבצע ובכל רעיון שהחברה המאמצת תרצה לקיים. אנחנו גאים בשיתוף הפעולה".

בסיום מסיבת העיתונאים הציגה מכבי ת"א את החולצה החדשה עם הלוגו של החברה המאמצת ולאחר מכן הציגו הצהובים את הרכב החדש אותו יקבלו השחקנים.