ברק יצחקי. החלוץ מתקרב לצד הצהוב של העיר (קובי אליהו)
יצחקי. הרבה קבוצות רודפות אחריו (קובי אליהו) | צילום: מערכת ONE

ברק יצחקי, שבקיץ הקרוב יהפוך למלפפון החם ביותר של הכדורגל הישראלי, מבוקש גם בליגה הבלגית.

אנדרלכט וקלאב ברוז' מגלות עניין רב בחלוץ וכבר הודיעו כי נציגיהם יגיעו בשבוע הבא לצפות ביצחקי, במשחק שינעל את העונה מול הפועל תל אביב. כידוע, סעיף השחרור של ברק יצחקי לקבוצה בחו"ל עומד על 1.2 מיליון יורו ונראה שעבור שתי הקבוצות, במידה וירצו את יצחקי, סכום שכזה לא יהווה בעיה.

בבית"ר אומרים, כי למרות התעניינות רבה מצד הקבוצות הגדולות בישראל בברק יצחקי, מעבר שלו לבלגיה בהחלט עשוי לשאת פרי בשבועיים הקרובים, אם כי גם מעבר לקבוצה בישראל אפשרי, כשמכבי תל אביב כרגע נראית הכי רצינית בנוגע לחלוץ.

על הפגישה בין יו"ר בית"ר, איציק קורנפיין, ואנשי מכבי ת"א, פורסם לראשונה ב-ONE.

יצחקי כבר שיחק חצי עונה בליגה הבלגית בעונת 07/08, אך לא השתלב בקבוצת גנק וחזר לבית"ר בסוף העונה.

במקביל, בית"ר ירושלים ממשיכה בהכנות למשחק מול מכבי חיפה בשבת. למרות היכולת החלשה של הקבוצה בשבועות האחרונים, הם לא מתכוונים להגיע לקרית אליעזר כדי לשמש כבשר תותחים של מכבי חיפה.

עמית בן שושן בספק לקרית אליעזר, דה לה האסה יחליף את מויאל
אמסלם שוקל לפתוח במערך של שלושה בלמים, אך יחליט על כך רק לאחר האימון המסכם. מי שבספק למשחק הוא החלוץ עמית בן שושן, שלא הצליח להתאמן עם שאר חבריו לקבוצה עקב פגיעה בברך.

יצחקי מול ראלדס (שי לוי)
יצחקי מול ראלדס (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

קובי מויאל יעבור בדיקת M.R.I, שלאחריה תתברר חומרת פציעתו בברך. מויאל ככל הנראה לא יוכל לשחק מול חיפה ואת מקומו במרכז השדה בעמדת הקישור האחורי יתפוס פאולו דה לה האסה.

במשחק מול חיפה, נראה ששחקני בית"ר מתכוונים לעשות את המקסימום על מנת לנצח. השחקנים מודעים לביקורת שהופנתה כלפי שחקני מכבי תל אביב בשבוע האחרון, לאור יכולתם מול חיפה, וינסו לעשות הכל כדי לצאת עם תוצאה טובה מקרית אליעזר.

מכבי חיפה חוגגת (גיא בן זיו)
מכבי חיפה חוגגת (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

"ברור שלא יהיה קל מול חיפה" אמר שחקן בקבוצה והוסיף: "אנחנו רוצים להחזיר את הכבוד לעצמנו, למועדון ולאוהדים שלנו, ננסה לעשות את זה כבר בשבת בקרית אליעזר".

בהנהלת בית"ר טרם החליטו מי יישב ביציע הצפוני במחזור הסיום
בבית"ר החליטו לבחון את קצב מכירת הכרטיסים למשחק מול הפועל תל אביב עד ליום שני הקרוב, שלאחריו יוחלט האם לפתוח את היציע הצפוני. בבית"ר החליטו בינתיים לא לפתוח את היציע הצפוני, אך אם יהיה ביקוש רב לכרטיסים בקרב אוהדי בית"ר, יפתח היציע עבורם.

אוהדי בית
אוהדי בית&"ר (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

אם אוהדי בית"ר יישארו אדישים ולא יגיעו לרכוש כרטיסים במכירה מוקדמת, היציע הצפוני יפתח לאוהדי הפועל תל אביב המעוניינים להגיע בהמוניהם לטדי, ובכך בית"ר תגדיל את הכנסותיה מהמשחק.