פאבריציו קראבל מול סנסוני (אמיר לוי)
סבסטיאן סנסוני. ישמח להישאר בקבוצה (אמיר לוי) | צילום: מערכת ONE

שחקני מכבי פ"ת אמנם נהנים היום (שני) ממנוחה, אולם במועדון מאם המושבות ממשיכים לעבוד על הכנת הקבוצה לעונה הבאה, כאשר הבוקר נפגש יו"ר המועדון, שינו זוארץ, עם סוכנו של הקשר הצרפתי, סבסטיאן סנסוני, בפגישה ראשונית במו"מ על הארכת חוזהו של הקשר האחורי בפ"ת.

כזכור, הצרפתי הגיע לפ"ת בחודש ינואר האחרון לבקשתו של המאמן, פרדי דוד, והפך לחלק חשוב בקישור של המלאבסים. הפגישה הוגדרה כחיובית כששני הצדדים מעוניינים להמשיך את ההתקשרות. בהמשך השבוע תוגש לשחקן הצעה כספית וההערכה היא כי סיכום יושג בקרוב.

מנגד, בקבוצה עשויים שלא לממש את האופציה על הקשר הסרבי, נבויסה מרינקוביץ'.

הקשר בן ה-23 כבש 5 שערים מאז הגיע לקבוצה בחודש ינואר ובמועדון היו מרוצים מיכולתו ואף תכננו להאריך את חוזהו בעונה נוספת, אולם כעת שוקלים בקבוצה את הנושא מחדש כדי לחפש אופציה חלופית.

בקבוצה מאמינים כי על אף יכולתו הטכנית הטובה, הסרבי לא אגרסיבי מספיק עבור הליגה הישראלית ויחפשו שחקן אחר.

המו"מ עם השוער המונטנגרי, דרגוסלב יבריץ', תקוע וכי כרגע הצדדים מתקשים להגיע לפשרה כספית כאשר השוער לא מוכן לרדת בדרישת השכר שלו. גורמים במועדון מעריכים כי השוער מערים קשיים מאחר והוא מאמין שיוכל לעבור לקבוצה גדולה יותר בישראל בקיץ הקרוב.

שינו זוארץ ופרדי דוד ממשיכים לתכנן את העונה הבאה, ובימים הקרובים נציגי הקבוצה אמורים לטוס לאירופה לבחון מספר אתרים למחנה האימון של הקבוצה בקיץ, כאשר נכון לעכשיו היעד המועדף הוא בודפשט.