פרדי דוד. מחפש רכש זר (אמיר לוי) (צילום: מערכת ONE)
פרדי דוד באימון, הצעירים פורחים אצלו (אמיר לוי) | צילום: מערכת ONE

מכבי פ"ת קיימה אימון נוסף לקראת המשחק השני בשלב הפלייאוף האמצעי שייערך בשבת (19:00, אורווה) מול מכבי נתניה של ראובן עטר אשר הובסה במחזור הקודם 4:0 ע"י הפועל ב"ש.

במועדון מאם המושבות יודעים כי אם ברצונם לסיים את העונה בטעם טוב ולזכות במענק מיקום של 200 אלף שקל המגיע לקבוצה שתסיים במקום התשיעי, עליהם לנצח את הקבוצה מעיר היהלומים, לה מספר נקודות זהה למלאבסים.

שישה מחזורים חלפו מאז הפעם האחרונה בה ניצחה קבוצתו של פרדי דוד, ואולי עובדה זו תוסיף מוטיביציה לחניכיו. המאמן צפוי להנות מסגל רחב לקראת המשחק מלבד הקשר, אסי משיח, שכזכור סיים את העונה והמגן הצעיר, חגי גולדנברג, שצפוי להיעדר בשל פציעה.

בקבוצה רצו לתת גם לגולדנברג דקות משחק בשלב זה של העונה, אולם המגן הימני שלא התאמן היום, סובל זה זמן רב מנקע בקרסולו שימנע ממנו לשחק בשבת, וכעת מתברר כי גם יצריך אותו לעבור ניתוח בתחילת השבוע הבא על מנת שישוב לפעילות מלאה לקראת העונה הבאה.

מאז בואו לקבוצה, פרדי דוד דגל בשילוב וקידום צעירי הקבוצה ולראיה פריחתם של עומר דמארי וטל בן חיים תחתיו. בישורת האחרונה של העונה מתכוון דוד להעניק הזדמנויות נוספות לשחקנים צעירים מתוצרת מחלקת הנוער המקומית, כאשר הקשר מרואן קבאה שנכנס כמחליף במחזור הקודם, צפוי לפתוח בהרכב מול נתניה.

גרא מול פלוש (אמיר לוי) (צילום: מערכת ONE)
גרא מול פלוש (אמיר לוי) | צילום: מערכת ONE

דוד עשוי להציב באחד עשר הראשונים גם את הקשר עומר גרא, כאשר המאמן מתלבט אם לפתוח עם הקשר הצעיר או עם הסרבי, נבויסה מרינקוביץ'. מי שצפוי לקבל מנוחה ולפתוח על הספסל הוא הבלם, ניצן דמארי.