ראובן עטר. החמיא לפיראס מוגרבי (רועי גלדסטון) (צילום: מערכת ONE)
ראובן עטר. נתניה לא הרשימה מול חדרה (רועי גלדסטון) | צילום: מערכת ONE

במכבי נתניה מנסים להחזיר את הביטחון למערכת אחרי חודשיים ללא ניצחון וקיימו הערב (שני) משחק אימון נגד הפועל חדרה. חניכיו של ראובן עטר גברו 0:1 (אובודו אוקוצ'ה) על הקבוצה מצמרת ליגה א' אך היו רחוקים מלהרשים.

ראובן עטר פתח עם ההרכב החזק ביותר שעמד לרשותו למעט, כמובן, שחקני הנבחרות - קלמי סבן, ביבאן פרנסמן, אלמוג כהן ואוראל דגני. בשער נתן המאמן צ'אנס לשוער הרכש, אריסטד זוגבו, ובחוליית ההגנה שיחקו טראס שולקובסקי, שהיה חלש מאוד והוחלף כבר במחצית הראשונה, מעוז סמיה וסטיבן אופיי.

נראה כי עטר מתכנן להחזיר לעניינים את הקשר אמיה טגה, ששב למגרשים רק בתחילת העונה, וזאת לאחר שלא שיחק כדורגל כמעט שנתיים עקב פציעות. מול חדרה, טגה היה בין השחקנים הבודדים ששותפו לאורך כל 90 הדקות ונראה כי הוא מתחיל לחזור לכושר משחק.

למרות הניצחון, נתניה הציגה יכולת חלשה מאוד במשחק, כמעט ולא הגיעה למצבים ואף הובכה מספר פעמים במחצית הראשונה על ידי חלוצי חדרה. המאמן ראובן עטר לא הסכים להתראיין בסיום המשחק. חדרה מאידך, הפתיעה לטובה ונראתה כקבוצה מסודרת ומאורגנת.

אוקוצה במדי נתניה. עובר לצפון (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
אוקוצ´ה. כבש את השער היחיד לזכות נתניה (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

 
"אנחנו קבוצה טובה, חילקנו את הכוחות בשתי המחציות בין ההרכב הראשון לשני כי יש לנו משחק חשוב ביום שישי", אמר מאמן חדרה, צחי תייר בסיום, "לא צריך להיסחף זה משחק אימון ולנתניה גם חסרו מספר שחקני נבחרת, אני קיבלתי מה שרציתי, שהשחקנים שלי ירגישו מה זה קצב של ליגת העל".

"לא הופתעתי מהחולשה של נתניה. נתניה קבוצה לא מאורגנת ולא מסודרת, הם הביאו עכשיו מאמן חדש וטוב שיעשה שם סדר. אין הבדלי רמות משמעותיים בין הליגות, ההבדלים הולכים ומצטמצמים וזו הבעיה של הכדורגל שלנו".

לירון וילנר. הצטרף לעירוני חדרה (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
לירון וילנר. הצטרף לעירוני חדרה (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

 
על חלוץ הרכש החדש שלו, אקס נתניה, לירון וילנר, שנזרק מהקבוצה בעבר על ידי ראובן עטר, אמר המאמן החדרתי: "לירון חלוד, הוא לא שיחק שנה כדורגל. יש לי סבלנות והוא שווה לעירוני חדרה 15 גולים העונה".