עידן ורד. עדיין על הכוונת של אנשי מכבי חיפה (צילום: מערכת ONE)
עידן ורד. עדיין על הכוונת של אנשי מכבי חיפה | צילום: מערכת ONE

קשרה הקולומביאני של מכבי חיפה, ג'ון קולמה, חזר להתאמן הבוקר (חמישי). השחקן קיים שיחה עם המאמן אלישע לוי ונכון לעכשיו לא שמע שהקבוצה רוצה לשחרר אותו.

הירוקים לא ישחררו את קולמה עד שימצאו זר טוב יותר. למרות הרצון של קולמה לעזוב, נכון לעכשיו, הוא צריך להמשיך בהתאם לחוזהו. מי שלא מתלהב לחזור להתאמן הוא החלוץ, ולדימיר דבאלשוילי, שאמור לחזור בשבוע הבא. 

הגיאורגי מחכה לתשובות סופיות מהטורקים. בשיחות שקיים עם מקורביו, החלוץ נשמע מאוכזב מכך שבחיפה סימנו אותו כמי שעשוי לעזוב לטובת חלוץ זר אחר. אחד ממקורביו אמר ל-ONE :"אין לדבאלשוילי חשק לחזור ולהתאמן ואפשר להבין אותו.הוא נתן תפוקה יותר מכל חלוץ זר אחר והוא מרגיש שלא מעריכים אותו".

בחיפה לא ירדו מאופציית עידן ורד והמגמה היא לנסות לצרף את הקשר הדינמי במטרה לעבות ולחזק את הקישור. סאדאת בוקארי ממשיך לצבור נקודות שליליות. הקשר לא הגיע גם הפעם לאימון אחרי שאיחר ביום שלישי לטיסה. .בקבוצה יחליטו כיצד לנהוג עם בוקארי עד ליציאת הקבוצה למחנה אימונים באוסטריה.

גם הבוקר נמשכו אימוני טרום בהשתתפות שבעה שחקני נוער. ישראל זגורי מחכה לשמוע תשובות מהמאמן באשר לבקשתו לעבור בהשאלה לקבוצה אחרת.

שי מימון. יעבור לבירת הנגב? (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
שי מימון. מחכה לאישור משחר (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

שי מימון הנופש באילת מצפה לקבל אור ירוק מהנשיא יעקב שחר לעזוב לקבוצה אחרת אחרי שאלישע לוי הודיע לו שהוא לא בונה על מימון כבלם שני אלא כשלישי בלבד. שחר כאמור יכריע בסוגייה.

דקל קינן יצא לחופשה פרטית ועד יום שני, יקבל הבלם החלטה היכן לשחק כאשר אמוניה ניקוסיה היא האופציה הנוחה יותר הן מבחינה גיאוגרפית והן מבחינת שכר. ניקוסיה מציעה לקינן חוזה של 400 אלף יורו פי כמעט שלוש מהסכום שיש לו בחיפה.

דקל קינן.  (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
דקל קינן. מתקרב לקפריסין (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE