ראובן עטר עם הכדור באימון (צילום: גיא בן זיו, מערכת ONE)
עטר. "אמשיך לעשות שינויים" | צילום: גיא בן זיו, מערכת ONE

זה כבר לא סוד שבית"ר ירושלים היא אכזבה רבתי העונה, ונדמה ששום דבר כבר לא הולך לדאבליסטית מהבירה. אמש בית"ר אמנם לא הפסידה בקרב המאכזבות מול מכבי תל אביב, אבל היתה פחות טובה על הדשא והשיגה נקודה שלא הגיעה לה.

לאחר 13 משחקים, לבית"ר 17 נקודות (שתיים הופחתו לפני פתיחת העונה) והיא במקום השישי, מרחק 10 נקודות מהמוליכה מכבי חיפה, לה משחק חסר.

מאמן בית"ר ירושלים, ראובן עטר, אמר הערב (ראשון) לאופירה אסייג ואייל ברקוביץ': "בקבוצה יש הרבה יכולת אישית והרבה איכות וחוסר מחוייבות, חוסר ביטחון. יש מצבים ששחקנים וקבוצות מגיעות למצב שלא הולך זה גורר חוסר ביטחון ויש שחקנים שיש חוסר ביטחון כללי הם מביאים אקסטרה. בנאדו הוא הדוגמא הכי חיובית שיש של אחד שנותן את המקסימום".

על המשחק מול מכבי ת"א אמר עטר: "עשינו הכל כדי להתגונן. את המחוייבות הם עשו בלא להפסיד ולא משכו בשביל לנצח. זה לא בית"ר ירושלים, אין ספק. שני משחקי הבית האחרונים שלא ניצחנו את מכבי פ"ת וסכנין הורידו את הביטחון לשחקנים. בשלושה משחקים כבשנו שער אחד ואנחנו לא מנצחים. שער בשלושה משחקים זה חוסר ביטחון.

על חלון ההעברות המתקרב אמר עטר: "בינואר יהיה רענון בסגל וזה יכול להיות שמוותרים על אחד ומביאים אחד אחד. אנחנו נשחרר לפי מי שנוכל להביא.

"אנחנו עובדים על עניין של חלוץ וזה לא רק בעמדה הזאת. אי אפשר לבוא בטענות, אני אמשיך לעשות שינויים ושחקנים שלא יהיו מחוייבים אנחנו נשחרר ונביא שחקנים אחרים".

גאידמק במגרש (צילום: עודד קרני)
ארקדי. יישאר? | צילום: עודד קרני

עטר המשיך לבקר את שחקניו: "כשאני אומר חוסר מחייבות אני מתכוון שהם צריכים להביא אקסטרה ולא כמו נגד מכבי, שבאנו רק בשביל לא להפסיד. שחקנים מוותרים לעצמם והדוגמא הכי טובה זה שהבקענו שער אחד בשלושה משחקים עם שחקנים כל כך איכותיים שיש לנו.

"חמישה או שישה משחקי בית ולא ניצחנו גם בגביע הטוטו מול הנוער של נתניה לא ניצחנו. אנחנו צריכים להתמודד ואם לא נדע לרדת למטה לא נדע לעלות.

על הבעלים אמר עטר: "ארקדי מעודכן בכל מה שקורה דרך איציק קורנפיין. אני מקווה שארקדי יישאר בבית"ר".