בן בסט. "אני שומע את כל המבקרים" (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
בן בסט. "אני שומע את כל המבקרים" (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

ביש המזל ממשיך לרדוף את חלוץ הפועל חיפה, עדן בסט. דווקא אחרי שפתח את העונה בצורה טובה במסגרת משחקי גביע הטוטו, בן בסט נפצע שוב ושוב (פעם בגב ופעם בקרסול) ונאלץ לראות את חבריו מהיציע.

לאחרונה לא מעט גורמים מחוץ ובתוך המועדון תוהים האם בן בסט יכול להתגבר מהר יותר על הפציעות או שהמנוחה נובעת מתהליך מתמשך מידי מצד החלוץ. בן בסט שומע ומפנים כבר תקופה לא קצרה את הביקורות ומשיב לכל המבקרים.

בראיון ל-ONE אמר בן בסט: "אני שומע את כל המבקרים ורואה את כל הפרצופים של אלה שלא מרוצים. אני לא פראייר ורואה הכל. חבל שהזיכרון של האנשים קצר. אני האחרון שבורח ממשחקים. שוכחים שלפני שנתיים במאבק על העלייה לליגת העל שיחקתי עם בקע בארבעת המחזורים האחרונים ונשכתי שפתיים למרות שהייתי חייב לעבור ניתוח". 

החלוץ רוצה להאמין ולקוות שביש המזל יפסיק לרדוף אותו: "אעבוד קשה ואחזור לעצמי. אני חי חיים ספורטיביים ומרוכז בכדורגל כך שכל הקשקושים מסביב לא מעניינים אותי. אני לא אשם שקיבלתי מכה חזקה בגב ואח"כ נכנסו בי בקרסול. אלו דברים שלא בשליטה שלי. אני פצוע ומאמין שבמשחק הבא אהיה כשיר".

"קשה לי לצפות מהצד בקבוצה וגם אני רוצה להראות מה אני יודע. יש דברים משמיים ואין לי כוונה להיכנס למרה שחורה. אעשה את המקסימום כדי לחזור לעניינים. אני שומע ברחוב שרוצים שאחזור ואעזור לקבוצה. אעשה את הכל ואני מאמין שעד למשחק מול פ"ת אהיה כשיר".  

בתוך כך, הפועל חיפה מתאמנת ללא שלושת שחקני הנבחרת הצעירה - אושרי רואש, עודד אלקיים ורן אבוקרט, שלא יהיו לרשות המאמן, שלומי דורה, עד לשבוע הבא. השלושה יחברו ליתר השחקנים רק ביום חמישי כדי להשלים את ההכנות לקראת משחק הליגה מול הפועל פ"ת.

אימון הפועל חיפה (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
אימון הפועל חיפה (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE