הפועל ב"ש המריאה הלילה (בין שני לשלישי) למינכן שבגרמניה ומשם תעשה את דרכה באוטובוס עד למחנה האימונים בעיירה סיפיד שבאוסטריה. הקבוצה של ניר קלינגר השלימה את מרבית הסגל לעונה הקרובה כשהחתימה בפגרה שלושה זרים: צמד הפורטוגלים ברנרדו ואשקונסלוס וריקרדו פרננדס וגם הגנאי איברהים בסיט שמצטרפים לוויליאם סוארס וג'יימס ביסו שימשיכו עונה נוספת.

הקבוצה צפויה לקיים במחנה שלושה משחקי אימון מול קבוצות מהליגה השניה בגרמניה ובפולין וגם משחק מול א.א.ק אתונה היוונית. המגן היהודי אמריקני, אריק הורט, צפוי להמשיך ולהיבחן במחנה לאחר שהגיע לקבוצה בשבוע שעבר.

החלוץ, ליאור אסולין, שחתם לעונה נוספת, אמר ל-ONE לפני המראת הקבוצה: "אני שמח לחזור אחרי פציעה ארוכה, שמח לחתום לעוד עונה ומקווה שנצליח העונה ושיהיה טוב. כמו כל מחנה אימונים המטרה להתגבש ולהיות טובים,  אני בטוח שעם המאמן החדש נעשה את זה כמו שצריך, שבועיים מחנה ואנחנו מקווים להשיג את המטרות".

"אני מקווה שהכל יעבור בשלום בלי פציעות, המטרה לגבש את השחקנים ובאמת לבוא לקראת גביע הטוטו והליגה, יותר טובים", הוסיף החלוץ.

ניר קלינגר וליאור אסולין בהמראת ב
ניר קלינגר וליאור אסולין בהמראת ב"ש (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

לשאלה מהן המטרות של הקבוצה העונה, אמר אסולין: "אנחנו רוצים להיות בפלייאוף העליון, נקווה שנהיה טובים ונוכל לעמוד במטרות האלה".

גם המאמן, ניר קלינגר, התייחס למחנה האימונים ואמר: "כמו תמיד המטרה לגבש את הקבוצה, אחרי שלב ראשון בארץ, בו עבדנו על כושר גופני, שם נעבוד יותר על שיטת משחק וסגנון משחק".

אוהד כהן ממריא עם הפועל באר שבע לאוסטריה (דרור עינב)
אוהד כהן ממריא עם הפועל באר שבע לאוסטריה (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

על סדר היום שיהיה אמר קלינגר: "נתאמן והרבה, המקום באוסטריה בהרים, אז צפוי מזג אויר טוב ונוח". לשאלה האם הסגל כבר הושלם, אמר קלינגר: "פחות או יותר כן, תמיד יכולים להיות שינויים קטנים, סך הכל נראה שהסגל בסדר ולא נראה לי שיגיעו נבחנים למחנה האימונים, אם כן רק כשנחזור לארץ אם נצטרך".

"המטרה שלנו להתברג בין שש הקבוצות הראשונות בליגה ואני מקווה שנצליח, אם נצליח, נציב מטרה חדשה", סיכם קלינגר.

ניר קלינגר ודוד רביבו הלילה בנתב&
ניר קלינגר ודוד רביבו הלילה בנתב&"ג (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

אבי יחיאל ומאור מליקסון ממתינים לטיסה (דרור עינב)
אבי יחיאל ומאור מליקסון ממתינים לטיסה (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE
דוד רביבו וליאור אסולין (דרור עינב)
דוד רביבו וליאור אסולין. &"המטרה היא להתגבש&" (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE
שלום אסייג (דרור עינב)
וגם שלום אסייג דאג להגיד שלום לחברים מבאר שבע (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE