שחקני הפועל ת"א מתכוננים לאשדוד (רועי גלדסטון) (צילום: מערכת ONE)
שחקני הפועל באימון. זהבי ימשיך כמגן (רועי גלדסטון) | צילום: מערכת ONE

הרבה חיוכים נראו היום (ראשון) במתחם חודורוב, בעקבות ההופעה הטובה של שחקני הפועל ת"א במדי הנבחרת אמש מול מולדובה (1:3). הנבחרת אמנם לא היטיבה לשחק, אבל גילי ורמוט ואביחי ידין התכבדו בשני בישולים, דדי בן דיין התכבד בשער, שאם ממש רוצים אפשר לרשום לזכותו של איתי שכטר את הבישול.

בתוך כך, גם אימון היה בחודורוב. ערן זהבי שוב תורגל בעמדת המגן הימני, כאשר דגלאס דה סילבה ו-וואליד באדיר תורגלו כבלמים. אלי גוטמן ויוסי אבוקסיס טרודים במציאת פתרון, מאחר ובאדיר לא יוכל לשחק מול ראפיד וינה בליגה האירופית בשל העובדה שהורחק מול המבורג. לא מן הנמנע שדני בונדר יתופקד כבלם במשחק הזה.

נמניה ווצ'יצ'ביץ' השתתף במשחקונים ולאחר מכן פרש לאימון עצמאי מאחר ובקבוצה מנסים להפחית ממנו את העומס. רון ציבלין עבד עם מיכאל זנדברג שמחלים מקרע בשריר הירך האחורי.

בסיום האימון עבד אלי גוטמן עם השחקנים על סיומת מול השער. מהראן ללה, ערן זהבי וויקטור מרעי הפגינו יכולת גבוהה. הקשר אשר באראש (20), ששיחק בקבוצת הנוער של הפועל ב"ש, הגיע להבחן בקבוצה, לא הרשים ושוחרר בסיום האימון.

ווצ´יצ´ביץ´ (רועי גלדסטון) (צילום: מערכת ONE)
ווצ´יצ´ביץ´. בהפועל מנסים להפחית ממנו את העומס (רועי גלדסטון) | צילום: מערכת ONE

שלום תקווה קיבל מגן הוקרה מאוהדי הפועל ת"א
ארגון אוהדי הפועל ת"א אולטרס הפועל חגג אמש 10 שנים להיווסדו. במהלך הערב שארגנו האוהדים, קיבלו שחקני עבר בקבוצה מגיני הוקרה. השיא היה כששלום תקווה קיבל את המגן שלו, וזכה לתשואות אדירות. תקווה היה מופתע מאוד, ואמר בהתרגשות שהוא מודה לקהל על הפרגון. בין מקבלי המגינים אמש היו: יענק'לה אקהויז, פליקס חלפון, גי'מי טורק, מוריס ז'אנו ואחרים.

תקווה, שפרש לאחר עונת הדאבל ב-1999-2000, המשיך עוד עונה אחת כעוזר מאמן בהפועל ועזב את המועדון. "מאז שפרשתי לא הרגשתי שעזבתי את הפועל. היו שואלים אותי אנשים למה לא נפרדו ממני, ואני תמיד אומר למה שניפרד? אנחנו ממשיכים ללכת ביחד", אמר תקווה ל-ONE.

שלום תקווה (ONE) (צילום: מערכת ONE)
שלום תקווה. קיבל שי גם מאוהדי הכדורגל | צילום: מערכת ONE

"לאוהדי הפועל יש תכונה שהם מרעיפים הערכה וכבוד. אתמול זה היה השיא. האוהדים עשו אתמול דבר שקט וענק, וזה מה שמאפיין אותם. הגיעו שחקנים שפרשו לפני 20 שנה, כשאותם אוהדים היו בחיתולים אבל הם מכירים את המסורת. היו במקום כמה מאות, וכרגיל הם נתנו הרגשה של כמה עשרות אלפים", סיכם קשר העבר בהתרגשות.

במסיבה נכחו גם אוהדי סטנדרד ליאז' מבלגיה, והם שהעניקו לתקווה את הפרס. כזכור, הקשר שיחק במהלך הקריירה שלו, בשורות המועדון.