ויקו חדד. יודע מי צריך להחליף אותו (אלעד ירקון)
ויקו חדד. יודע מי צריך להחליף אותו (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

לאחר שזכתה ליום חופשי חזרה היום (שני) הפועל ב"ש להתאמן לקראת המשחק ביום ראשון (19.30, וסרמיל) מול מכבי פ"ת שיסיים את העונה. האימון שנערך באווירה נינוחה ומחויכת שילב גם משחק בייסבול שבו השחקנים בעטו בכדור במקום לחבוט בו עם אלה.

מאמן הפועל ב"ש  ויקו חדד סיכם את העונה ואמר: "יש אכזבה רק בגלל הגביע ולא בגלל הליגה. בתחילת העונה הבעלים ביקשה מהשחקנים לסיים במקום השמיני וזה המקום שנסיים בו כנראה בסופו של דבר, אך יש אכזבה ממשחקי הגביע שם יכולנו להגיע הרבה יותר רחוק".

ומי ראוי לאמן את הקבוצה בעונה הבאה? לחדד אין שום ספק: "אני הייתי ממליץ לאלונה לקחת את יוסי מזרחי כי הוא מתאים לקהל ולאווירה. הוא מאמן בגובה העיניים והוא יחד עם אלישע לוי שרד בליגה הכי הרבה זמן".

"בנוסף הוא גם דמות לחיקוי והצליח עם קבוצות קטנות. אני לא מחליט מי יהיה אבל אם שואלים אותי מי הכי מתאים לעיר ולקהל זה יוסי מזרחי".

סוגית המאמן לעונה הבאה עדיין ממשיכה להיות שיחת היום בבאר שבע, אך למרות ההמלצה של חדד לא נראה שמזרחי ישוחרר מאשדוד ויגיע בסופו של דבר לבירת הנגב. מקורבים לניר קלינגר אמרו שעדיין לא קיבלו פניה רשמית מהקבוצה, אך שמו של האחרון כמו גם זה של מוטי איווניר ממשיך לעלות במועדון. 

במסגרת האמנה למניעת אלימות במגרשים שואפים במועדון להקים ארגון אוהדים אחד מטעם ההנהלה שיורכב מבכירים של שני ארגוני האוהדים הגדולים, "הקאמלס" ו"קרייזי רד", על מנת שיהיה נוח יותר להתנהל מולו.

במועדון מקווים שבאמצעות ארגון אוהדים אחד הם יצליחו לגרום לשקט תעשייתי על מנת למנוע בעתיד מאבקים מול אוהדים.

הנושא הזה כמו  גם סעיף באמנה שאומר כי: "אסור למחות נגד משהו שקשור לקבוצה" עדיין גורם למחלוקת בין ובתוך הארגונים השונים. יש הטוענים כי בגלל המחלוקת הזאת אלונה ברקת עדיין לא הודיעה באופן רשמי על הישארות במועדון.