גנאים מול כיאל. ייתכן שיישאר בסכנין (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
גנאים מול כיאל. ייתכן שיישאר בסכנין (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

שמו של חמד גנאים אמנם נקשר בתקופה האחרונה לקבוצות גדולות, דוגמת מכבי חיפה או הפועל ת"א, אך הסיכויים שימשיך בבני סכנין לעונה נוספת גבוהים.

גנאים נחשב לאחד השחקנים המוכשרים בכדורגל הישראלי ובסכנין מקווים שיישאר. הקשר: "אני אמנם שומע ובודק אופציות, אבל אני לא פוסל את האפשרות להמשיך ולשחק בסכנין. טוב לי פה ואני חושב שבסה"כ עשינו בחצי השנה האחרונה תקופה מצויינת".

מי שאמור לחתום על חוזה משודרג הוא חאלד חלאילה, שחזר מחופשה. חלאילה נחשב לבורג חשוב במערך של מרקו בלבול לעונה הקרובה. אגב, בנושא עבאס סואן החליט בלבול לדחות עד השבוע הבא את ההכרעה אם למנות אותו כעוזר. במידה שכן, סואן יתלה את הנעליים ויפתח בקריירה חדשה.

בסכנין ממשיכים להתעקש ולדרוש שני מיליון שקלים עבור הבלם יא יא פטי, אותו רוצה מכבי ת"א. יש אפשרות שגם מכבי חיפה תיכנס לתמונה, אם דקל קינן יעזוב לחו"ל. אלישע לוי מכיר מקרוב את הבלם, שבשלב זה מעוניין לעבור לקבוצה גדולה.

בסכנין רוצים להתחזק בקשר ובשני חלוצים. עד לפתיחת האימונים של יתר הקבוצות ניתן יהיה לראות אילו שחקנים ייפלטו לשוק, מה שעשוי לעניין את הקבוצה. היו"ר, חסן אבו סלאח, שוהה ברומניה על מנת להסדיר לקבוצה את מחנה האימונים.

ארבייטמן מול פטי. יחד בעונה הבאה? (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
ארבייטמן מול פטי (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE