נחום, שריקי וטובול ביציע מול פ"ת (אלעד ירקון) (צילום: מערכת ONE)
נחום, שריקי וטובול ביציע מול פ"ת (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

שלושת המושעים של מ.ס אשדוד, עידן שריקי, אדיר טובול וניר נחום, שבו אתמול (ראשון) לסגל הקבוצה, וערכו אימון קל. כזכור, בתום האימון ביום שישי גילו השלושה כי אינם רשומים בטופס למשחק מול מכבי פ"ת. באשדוד הבהירו לכל אחד מדוע אינו משחק, והם צפו במשחק מיציע הכבוד.

בתום ההתמודדות מול פ"ת הסכים המאמן יוסי מזרחי להתייחס רק לאחד המושעים, עידן שריקי, והבהיר כי בתום השיחה ביניהם הבין שריקי מדוע אינו משחק ועל כן הכל כבר מאחוריהם. "שריקי הוא חלק בלתי נפרד מאיתנו. הוא יודע למה לא היה בסגל וזה כבר מאחורינו. עכשיו אנחנו עם הראש קדימה. עידן חשוב לנו מאוד והוא עוד ישוב".

בקבוצה התייחסו להשעייה והבהירו כי מדובר בהחלטה של המאמן יוסי מזרחי וכי עדיין לא ידוע אם יוחלט להעמיד את השלושה לדין בוועדת משמעת פנימית של הקבוצה או לוותר על האופציה.

אוהדי הקבוצה תהו מדוע הקשר שי רביבו לא פתח במשחק מול מכבי פ"ת, זאת אחרי שהציג יכולת טובה במשחקי הקבוצה מתחילת העונה. מסתבר כי הקשר, שסובל כבר למעלה משבוע מכאבים ברגלו, ישב על הספסל כיוון שהמאמן העדיף שחקן כשיר יותר ממנו. רביבו עלה לשחק במחצית השניה.

יוסי מזרחי (קובי אליהו) (צילום: מערכת ONE)
יוסי מזרחי (קובי אליהו) | צילום: מערכת ONE

"תאמינו לנו שאנחנו רוצים לנצח כל משחק", אמר שחקן בקבוצה לקראת המשחק מול ב"ש, ממנו יקוו לשוב עם נקודות. "אנחנו מבינים שלכולם נמאס מתוצאות תיקו. גם אנחנו לא אוהבים אותן, למרות שזה עדיף מהפסד. אנחנו מעדיפים לנצח, אבל תוצאות התיקו הן חלק מהמשחק. אנחנו קבוצה חדשה יחסית שרצה מתחילת העונה ומשתפרת ממשחק למשחק, בסוף היכולת שלנו תבוא לידי ביטוי", הוסיף.