אמסלם והשחקנים באימון. בלי התחשבנויות (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
אמסלם והשחקנים באימון. בלי התחשבנויות (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

אחרי שני ימי חופשה חזרו הבוקר (שלישי) שחקני בית"ר ירושלים לבית וגן והחלו בהכנות למשחק הליגה בשבת הקרובה מול בני יהודה.

ברק יצחקי, שסבל מנפיחות בקרסול ולא שיחק מול מ.ס אשדוד, ערך אימון מלא והוא יפתח בהרכב של דוד אמסלם בשבת. לעומתו קובי מויאל, שנפצע בברכו, קיים אימון אישי עם הפיזיותרפיסט של הקבוצה ולא ישחק מול בני יהודה.

מויאל יעבור בדיקת MRI כדי לאמוד את חומרת הפציעה ובבית"ר יעשו את מירב המאמצים כדי שיהיה כשיר לפחות למשחק הליגה האחרון בטדי, מול הפועל תל אביב.

לראשונה מאז שנפצע לפני כחודש, חזר פאולו דה לה האסה להתאמן עם חבריו לקבוצה וסיים אימון מלא. דה לה האסה כשיר למשחק מול בני יהודה ומועמד להרכב הפותח במרכז הקישור במקום מויאל.

עידן ורד חזר גם הוא להתאמן. ורד עובד בצדי המגרש עם מאמן הכושר של הקבוצה והוא צפוי להיות כשיר לפתיחת העונה הבאה.

שמעון גרשון לא הצליח לסיים את האימון ונטש אותו, לאחר שניסה לשחק עם כאבים באחת מאצבעות רגליו. קיים חשש לפיו גרשון סובל משבר קל באצבע כף הרגל והוא יעבור צילום על מנת לאבחן את הפציעה. עדיין לא ברור האם הבלם יעמוד לרשותו של אמסלם במשחק בשבת.

אפרופו המשחק מול בני יהודה, בבית"ר החליטו להוזיל את מחירי הכרטיסים ולכל היציעים יהיה מחיר אחיד של 30 שקלים לכרטיס, לילדים, נוער ומבוגרים כאחד. בבית"ר גם הבטיחו להשאיר את הקופות והשערים פתוחים עד למחצית המשחק לטובת הקהל הדתי של הקבוצה.

קובי מויאל (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
קובי מויאל (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

בקבוצה מהבירה מודעים לכך שתהיה להם השפעה מכרעת על זהות האלופה בסיום העונה. בעוד שבועיים תתארח בית"ר בקרית אליעזר מול מכבי חיפה ושבוע לאחר מכן תארח בטדי את הפועל ת"א במשחק שינעל את העונה.

שחקנים בקבוצה מודעים לחשיבות המשחקים והיום הם אמרו: "אנחנו נבוא למשחקים עד לסיום העונה בשיא המוטיבציה כי גם לנו חשוב לסיים את העונה כמה שיותר גבוה בטבלה. נבוא לשחק כרגיל במטרה לנצח כל משחק, גם לחיפה וגם להפועל ת"א לא יהיה קל מולנו".

עם שחקנים כאלה היה אפשר לעשות הרבה יותר. בית&"ר האכזבה שלכם (גיא ב (צילום: מערכת ONE)
שחקני בית&"ר באימון. (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

בבית"ר החליטו להעמיד לוועדת משמעת פנימית את טוטו תמוז על האדום המיותר שספג במשחק מול אשדוד, כשהוריד את החולצה לאחר שכבש. גם אבי ריקן יועמד לדין על כך שספג כרטיס צהוב על דיבורים מיותרים, מה שימנע ממנו לשחק במשחק מול מכבי חיפה. שניהם צפויים לקבל קנס כספי או שיזמינו את הקבוצה לארוחה משותפת.

בבית"ר יש מי שמרוצה מהאדום שספג תמוז. גורמים במועדון אומרים כי האדום שספג החלוץ גורם לכך שהוא יהיה זמין למשחק מול מכבי חיפה בעוד שבועיים, בעוד אם היה נשאר עם צהוב אחד מול אשדוד הוא היה מחמיץ את המשחק מול חיפה בגלל צבירת חמישה כרטיסים צהובים, אך משחק מלו בני יהודה. כתוצאה מהאדום הוא יחמיץ את בני יהודה, אבל ישחק מול חיפה.

ויסה ויצחקי היום באימון (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
ויסה ויצחקי היום באימון (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE