לא מודאג. קלינגר (אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
לא מודאג. קלינגר (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

עם נקודה אחת משני משחקים, הפועל חיפה תעלה מחר (שבת) למשחק קשה ומסקרן מול מכבי תל אביב, שעד כה עוד לא איבדה נקודות. בכרמל יודעים שהפסד נוסף עלול להכניס את המערכת לסחרור, אבל אם תשאלו את ניר קלינגר, בינתיים הוא לא מודאג יותר מדי.

"זה משחק יוקרתי מול מועדון גדול", אמר קלינגר על המפגש עם המועדון איתו זכה באליפות. "כל מאמן וכל שחקן מחכים למשחקים כאלה, ואני מקווה שנציג כדורגל משופר ונייצר יותר מצבי הבקעה ממה ייצרנוו עד כה".

לגבי אפשרות של הפסד, מה שיציב את הפועל חיפה על נקודה אחת בתום שלושה מחזורים, אמר קלינגר: "אני מאמין בשחקנים שלי. בלי קשר, בטוח שאנחנו נלך ונשתפר ככל שהעונה תתקדם, כך שאין לחץ במערכת. אני מקרין מהשקט שלי על השחקנים", הסביר.

בתוך כך, ולדימיר גלושצ'ביץ', שנעדר מול הפועל ת"א, יחזור להרכב של קלינגר,כשגם הישאם כיוואן עשוי לפתוח ב-11. המאמן עדיין מתלבט האם לפתוח עם פביאן סטולר כבלם, מאחר ואושרי רואש עדיין לא עבר בבקרה, אך הוא שוקל אפשרות שסטולר יתופקד בקישור ודינו ניקוליץ ישחק בחוליית ההגנה.

הרכב משוער: טברטקו קאלה; עאהד עזאם, דושאן ברקוביץ, פביאן סטולר (דינו ניקוליץ), אייל טרטצקי; יוסי דורה, רן אבוקראט, הישאם כיוואן (סטפן דנקוביץ), מהראן לאלה, יובל אבידור, ולדימיר גלושצ'ביץ'.