מרינקוביץ´. ימשיך עוד עונה (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
מרינקוביץ´. בפ"ת מעוניינים שיישאר (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

שחקני מכבי פ"ת אמנם נהנים מהפגרה והמנוחה מאימונים כאשר הם צפויים לחזור להתאמן רק במהלך החודש הבא, אולם המלאבסים יפגינו נוכחות מחר (שבת) באצטדיון ר"ג במשחקי גמר הגביע של מחלקות הנוער במסגרתם יקחו חלק 4 קבוצות ממחלקת הנוער של המועדון מאם המושבות ויעודדו מן היציע את השחקנים הצעירים.

במכבי פ"ת מתגאים בשנים האחרונות במחלקת נוער מפוארת ומוצלחת שניפקה לא מעט כישרונות עבור הקבוצה הבוגרת כאשר חלקם אף יצאו לשחק באירופה ובנבחרת ישראל, ונראה כי למלאבסים יש למה לצפות בכל הנוגע לדור העתיד.

מלבד 4 קבוצות וביניהן קבוצתו של הבן של הנשיא, עמוס לוזון, שהעפילו לגמר הגביע מחלקת הנוער מפ"ת ניפקה העונה לא פחות מארבע קבוצות שגם זכו באליפות הליגה שלהן, מה שבוודאי גורם למנהלי המחלקה ליאור רדלר ואופיר לוזון לתחושת גאווה.

בתוך כך, במועדון מאם המושבות ממשיכים להכין את הקבוצה לעונה הבאה, כאשר המגעים עם שני הקשרים הזרים, סבסטיאן סנסוני ונבויסה מרינקוביץ', יימשכו בשבוע הבא בתקווה שהמחלוקות ייפתרו והשניים, בהם מעוניין מאד המאמן פרדי דוד, יהיו חלק מהקבוצה גם בעונה הבאה.

מוראד מגמאדוב. ככל הנראה לא יפתח בהרכב של פרדי דוד (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
מוראד מגמאדוב. מחכים להחלטה שלו (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

כמו כן, בהנהלת המועדון ממתינים להחלטתו של הקפטן הוותיק, מוראד מגמאדוב, בנוגע לעתידו בקבוצה, כאשר הם מצפים כי עד סוף השבוע הבא הוא יגיע להחלטה האם הוא ממשיך עוד עונה או פורש ממשחק פעיל ובהתאם לכך יתכננו את סגל הקבוצה לשנה הבאה כאשר אם הבלם בן ה-36 יפרוש, הם יצטרכו להנחית בקבוצה בלם זר.