אם כך תיראה העונה של בית"ר ירושלים, לאוהדים יש למה לצפות. הקבוצה המתחדשת של אורי מלמיליאן הביסה 0:5 את יוטין 08 במשחק האימון הראשון שלה במחנה האימונים בגרמניה.

כבר מהפתיחה ביססה בית"ר את השליטה שלה והיה זה סרג' איילי שהוכשל ברחבה בדקה ה-18, מה שהוביל לשער היתרון של עידן טל מהנקודה הלבנה. ערן לוי, שנראה מצויין באימונים של הקבוצה, סיכן את השער בדקה ה-23 ושבע דקות לאחר מכן בישל לעמית בן שושן את השני של בית"ר.

במחצית השניה הכניס מלמיליאן את המחליפים, וגם הם לא איכזבו. בעיטת וולה נפלאה של דן אייבינדר מתוך הרחבה בדקה ה-55 פגשה את הרשת הגרמנית וחמש דקות לאחר מכן בישל הכובש לטל משעלי את הרביעי.

הקפטן אבירם ברוכיאן אמנם לא שותף במשחק, אבל אחיו אביתר שמר על הגחלת, כאשר השלים את הניצחון הבית"רי עם השער החמישי בדקה ה-90, רגע לפני השריקה לסיום.

בית"ר תקיים משחק אימון נוסף במחנה האימונים בגרמניה לפני שתחזור לארץ לקראת פתיחת העונה.

מלמיליאן: "מוקדם להסיק מסקנות"
מאמן בית"ר ירושלים, אורי מלמיליאן, אמר לאחר המשחק: "אנחנו במחנה אימונים, השחקנים עוד לא מוכנים למשחק ליגה, זו הכנה וחשוב שבמשחק כזה ירוצו. אף שחקן לא שיחק יותר מ-45 דקות, זה כיף לנצח אבל מה שחשוב שהשחקנים רצו".

צפו בתקציר הניצחון של בית"ר 0:5

אורי מלמיליאן. שומר על פרופורציות (גיא בן זיו)
אורי מלמיליאן. שומר על פרופורציות (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

עוד הוסיף מלמיליאן: "אי אפשר להיות מרוצה ממשחק אחד, אנשים פחות או יותר יודעים מה אני רוצה מהם, אבל חסרים עוד הרבה דברים. אחת הבעיות שאנחנו צריכים לפתור זה מה לעשות שהכדור אצל היריב. ברגע שנפתור את הבעיה הזו, אז אני אהיה מרוצה". על עתידה של בית"ר אמר מלמיליאן: "עוד מוקדם להסיק מסקנות, אני מקווה שיכנסו משקיעים לקבוצה ואז נוכל לבנות סגל יותר חזק. בית"ר צריכה להיות קבוצה חזקה".

על דאריו פרננדס, שיגיע למחנה האימונים ועל הנבחנים שיגיעו אמר מלמיליאן: "דאריו יחזור להתאמן ואנחנו רוצים שהוא יחתום בקבוצה, אנחנו יודעים מה הכוח שלו. אנחנו לא מפונקים ולא משנה מי ישחק בבית"ר, בית"ר תהיה קבוצה טובה".

אורי מלמיליאן. &
אורי מלמיליאן. &"חסרים עוד הרבה דברים&" (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

ערן לוי, שבישל את השער השני הוסיף: "קודם כל התרגשות, משחק טוב, נהניתי מהמשחק. סיימנו משחק וצריך להמשיך ולעבוד יותר חזק, יש שחקנים חדשים ולאט לאט נלמד ונהיה טובים יותר". על השתלבותו בקבוצה: "יש פה שחקנים שאני מכיר עוד מהנבחרות, אני שמח שהתחברתי טוב לקבוצה ואני מקווה שזה יבוא לידי ביטוי גם במגרש. מבחינה אישית אני צריך לתת עוד, לאט לאט נתקדם ונתאקלם, אני מאמין שנעשה דברים יותר טוב לטובת הקבוצה".

לוחצים ידיים בסיום ((גיא בן זיו)
לוחצים ידיים בסיום ((גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

שי חדד: "האמת שלא בטוח שאפשר ללמוד הרבה מהמשחק היום, יש פה שחקנים חדשים, היה משחק תרגול טוב וכל משחק עד לתחילת העונה יכול לשפר אותנו ולקדם את המטרות שלנו". על כך שהצעירים יצטרכו לסחוב את בית"ר בעונה הקרובה אמר חדד: "נותנים לנו את הביטחון בבית"ר שאפשר להצליח, נותנים לנו מילים חמות ואורי דורש מאיתנו דברים שדורשים משחקנים מנוסים ו-ותיקים ואנחנו מנסים ליישם זאת במגרש".

קובי מויאל (גיא בן זיו)
קובי מויאל במהלך המשחק (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

מחצית ראשונה
דקה 18 - 0:1 לבית"ר ירושלים: הקבוצה של אורי מלמיליאן עלתה מוקדם על לוח התוצאות. החלוץ סרג' איילי הוכשל ברחבה ועידן טל הוותיק לא נכשל מהנקודה הלבנה. שער ראשון לבית"ר במחנה האימונים.

אוהדות גרמניות ביציע (גיא בן זיו)
אוהדות גרמניות ביציע (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

בית"ר המשיכה לתקוף ולנסות לכבוש ובדקה ה-23 היה זה ערן לוי שבעט חזק לעבר השער, אך השוער הגרמני הצליח להדוף לקרן. כמה דקות לאחר מכן מצא בן שושן את איילי שכבש, אך השער נפסל בטענת נבדל.

דקה 30 - 0:2 לבית"ר ירושלים: המצטיין במגרש ערן לוי העביר כדור עומק לעמית בן שושן והחלוץ בעט שטוח משמאל לימין והכניע את השוער הגרמני. בית"ר לא נתקלת בקשיים מיוחדים.

חן עזריאל. &
חן עזריאל נאבק מול שחקן גרמני (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

מחצית שניה
דקה 55 - 0:3 לבית"ר ירושלים: השליטה הבית"רית נמשכה במחצית השניה, חרף החילופים הרבים שביצע מלמיליאן. דן אייבינדר הבקיע את השלישי בבעיטה נפלאה מהאוויר מתוך הרחבה.

דקה 60 - 0:4 לבית"ר ירושלים: מניצחון זה הפך לתבוסה לגרמנים. אייבינדר, שכבש את השער השלישי, העביר מסירת רוחב טובה וטל משעלי, מחליף נוסף, הבקיע בקלות את הרביעי של קבוצתו.

סרג´ איילי וערן לוי יוצאים קדימה (גיא בן זיו)
סרג´ איילי וערן לוי יוצאים קדימה (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

דקה 90 - 0:5 לבית"ר ירושלים: אביתר ברוכיאן חתם את תוצאת המשחק עם בעיטה חופשית מצויינת, שהראתה כי יש לו ניצוצות של אחיו. בית"ר סוגרת משחק אימון ראשון עם ניצחון קליל.

בית"ר ירושלים פתחה עם: אריאל הרוש, אבי ריקן, שמעון גרשון, תומר בן יוסף, ליאור ראובן, קובי מויאל, עידן טל, חן עזריאל, עמית בן שושן, ערן לוי, סרג' איילי. כן שותפו: רביד גזל, שי חדד, משה מישאלוף, דן אייבינדר, אביתר ברוכיאן וטל משעלי.

עידן טל מחפש את הכדור (גיא בן זיו)
עידן טל מחפש את הכדור (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE
אבי ריקן מהתל בשחקן גרמני (גיא בן זיו)
אבי ריקן מהתל בשחקן גרמני (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE
שחקני בית&
שחקני בית&"ר צופים מהספסל (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE