יאניק קאמאנן (צילום: עודד קרני)
קמאנאן. יש עוד תקווה | צילום: עודד קרני

במכבי ת"א לא מתרגשים יתר על המידה מההפסד 2:1 אמש בבלומפילד למכבי פ"ת, במסגרת המחזור ה-4 של גביע הטוטו. "הקבוצה עדיין לא התחברה", אמר רן בן שמעון לאחר המשחק, המאמן שלא התרגש מקריאות הקהל הצהוב, שדרש ממנו להתפטר.

הבעלים של הקבוצה, אלכס שניידר, נותן גיבוי רחב לבן שמעון למרות התוצאות האחרונות וגם הנהלת הקבוצה נראתה אמש רגועה לאחר המשחק.

"אנחנו לא דואגים, יש כאן חומר שחקנים מצוין וכשמכבי תתחבר אף אחד לא יוכל לעצור אותה", אמרו לאחר המשחק גורמים במועדון שמאמינים ביכולת השחקנים שנמצאים בקבוצה.

בקרית שלום עדיין חושבים על חיזוק והקבוצה נמצאת במשא ומתן עם שחקן זר בעמדת הקשר האחורי, אך נראה בשלב ובסמוך לתום מועד ההעברות כי הסיכויים שיצטרף נמוכים, בעיקר בשל העלויות הגבוהות.

במכבי ת"א מנהלים משא ומתן גם עם חיים מגרלשווילי והצדדים מנסים להגיע לפשרה בנוגע לשכרו של המגן, ללא הצלחה בינתיים.

היום (רביעי) אחר הצהריים ולאחר דחיה של שבוע יעמוד מאמן הקבוצה רן בן שמעון לדין משמעתי בבית הדין של ההתאחדות לכדורגל, בעקבות התנהגותו הלא ראויה במשחק מול בית"ר ירושלים. כזכור, בן שמעון קרא לעבר הקוון עוזי בסון "אפס" והורחק מהמגרש ע"י השופט אסף קינן.

בשבוע שעבר הגיעו נציגי הקבוצה לדיון ללא בן שמעון וביקשו דחייה של שבוע בשל סיבות אישיות. היום יגיע המאמן לבית הדין לאחר שכבר התנצל מספר פעמים על התקרית וינסה לשכנע את השופט להפחית בעונשו. עדיין לא ברור איזה עונש יקבל בן שמעון.

במכבי ת"א לא יכלו להתרשם אתמול מהחלוץ הגנאי דיויד אנאס מאחר ובן שמעון הכניס את השחקן רק בדקה ה-80. הגנאי מרשים מאוד באימוני הקבוצה שתמשיך לבחון אותו בשבוע הקרוב. במידה ואנאס ימשיך להרשים ביכולתו, מכבי תבדוק את האופציה לרכוש את כרטיסו ולהשאילו לקבוצה אחרת בישראל כחשיבה לטווח הארוך.

מחר תקיים הקבוצה מסיבת עיתונאים בבית UMI בראשון לציון, במהלכה תציג את הספונסר החדש ואת התלבושת הרשמית של הקבוצה עם הלוגו של חברת שברולט.