אלי כהן, מאמן ששחקנים משחקים עבורו  (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
אלי כהן. רעננה לא תארח בקופסא (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

לאחר יום גיבוש ומצב רוח חיובי, קיבלה הערב (רביעי) הפועל רעננה בשורה לא טובה. ועדת הליגה והגביע של ההתאחדות לכדורגל התכנסה על מנת לדון בבקשת המועדון מהשרון לארח את משחקי הבית באצטדיון הקופסא בנתניה, במקום אצטדיון לויטה בכפר סבא והחליטה לדחות את הבקשה.

אחרי שרשמו את ניצחון הבכורה של המועדון בליגת העל בקופסא, 1:2 על הפועל פ"ת, רצו מאוד ברעננה לעשות את המעבר משתי סיבות: האחת, הקרבה הגדולה שיש לבעלי הקבוצה, אשר אלון, למכבי נתניה, והשנייה, תקווה שהמעבר יסייע בהשגת ניצחונות נוספים שיוציאו את הקבוצה מהתחתית.

כזכור, אשר אלון פנה להנהלת נתניה בתום אותו משחק וביקש להשתמש באצטדיון כמגרש הביתי של רעננה. שני הצדדים הגיעו להסכמה וכל שחיכו לו בקבוצה הוא לתשובה חיובית מההתאחדות, וקיוו לארח את הפועל חיפה בעוד שבוע וחצי במגרש הנתנייתי.

סיבה נוספת לרצון לעבור מכפר סבא לנתניה, היא בשל העובדה שעיריית כפ"ס העלתה את המחיר לשימוש באצטדיון וכידוע, רעננה מחזיקה בתקציב נמוך מאוד ושקלה לחפש אלטרנטיבות אחרות.

שחקני רעננה חוגגים בקופסא. ינסו לעשות זאת גם בכפ&"ס (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
שחקני רעננה חוגגים בקופסא. ינסו לעשות זאת גם בכפ&"ס (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

אבי דולב, דובר הפועל רעננה, אמר בעקבות ההחלטה: "אנחנו קיבלנו את ההודעה בטלפון, עוד לא ראינו את הפקס. אנחנו מתכוונים לישון על זה הלילה. אשר אלון והקבוצה ביחד נחשוב איך לפעול ולעשות משהו עם הבשורה הזו".