אחרי שהשחקנים זכו אמש ליום מנוחה, חזרה היום (שלישי) הפועל באר שבע להתאמן לקראת המשחק ביום ראשון נגד בני סכנין. במהלך האימון ערכה הקבוצה משחק ראווה מול קבוצת הנוער של המועדון שהסתיים בתיקו 3:3, כשהקבוצה הבוגרת שיתפה במהלך המשחק את שחקני הספסל שלה. מי כבש את השערים לקבוצה הבוגרת הם אדמו מוחמד, דוד רביבו וחנן פדידה.

שוער הקבוצה, טברטקו קאלה, התייחס לשבוע הקשה שעבר על הקבוצה ואמר: "היו לי דברים כאלה בחיים כבר הרבה פעמים בתור שחקן וזה לא התפקיד שלי לחשוב מי יהיה המאמן. כל מאמן שיגיע לפה, וזה לא משנה מה יהיה השם שלו ובאיזה שיטה הוא יעדיף לשחק, אנחנו נצטרך להתנהג כמו מקצוענים”.

בהתייחס לכך שעדיין לא דיברו איתו על הארכת החוזה לעונה הבאה אמר קאלה: “יש לי אופציה לעונה נוספת, אבל אף אחד לא דיבר איתי על החוזה ובאופן רשמי אני אהיה שחקן חופשי בסוף העונה הזאת. יש לי עונה טובה ואני לא אוהב להחליף קבוצות בתדירות גבוהה, אבל אם לא תהיה ברירה אז אין מה לעשות”.

השוער התייחס למשחק הקרוב מול בני סכנין ואמר: "נכון לעכשיו, להוציא את המשחק האחרון, בני סכנין בכושר טוב יותר מאשר מכבי תל אביב. אנחנו צריכים לתת להם כבוד ונכין את עצמנו כמו שצריך למשחק הזה".

ויקו חדד שחקני ב"ש באימון (אלעד ירקון) (צילום: מערכת ONE)
ויקו חדד שחקני ב"ש באימון (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

מליקסון אושפז בבית חולים והוא בספק למשחק מול סכנין
קפטן הפועל ב"ש, מאור מליקסון, אושפז אמש (שני) בבית חולים "מאיר" בכפר סבא עקב זיהום בברכו כתוצאה מהפציעה ביום שבת ב-1:1 מול מכבי ת"א. מליקסון, שנפצע בדקות הראשונות של המשחק, המשיך לשחק למרות הפציעה עד הסיום, אך בימים האחרונים הכאבים גברו והוא אושפז להמשך הבדיקות.

מליקסון צפוי להשתחרר מחר מבית החולים והוא בספק גדול למשחק הבית הקרוב ביום ראשון מול בני סכנין (19:30). הקבוצה תיאלץ להסתדר גם ללא דוד רביבו המושעה, מה שיגרום להרבה בעיות מקצועיות למאמן ויקו חדד לקראת המשחק.

ארגוני האוהדים של הקבוצה עובדים בימים אלה על ניסוח הקוד האתי, שעליו יחתימו את נציגי האוהדים בימים הקרובים.

ויקו חדד (אלעד ירקון) (צילום: מערכת ONE)
ויקו חדד וז´אן טלסניקוב. מכוונים לניצחון מול סכנין (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

ניסוח הקוד האתי החל ביוזמתו של ראש העיר, רוביק דנילוביץ', שנפגש בשבוע שעבר עם נציגי האוהדים על מנת לראות כיצד ניתן להתגבר על האלימות במגרשים.

הארגונים ניסחו את הידיעה הבאה: "ארגוני האוהדים והקהל הבאר שבעי מחויב ליצור חוויה בטוחה, נוחה ומהנה עבור כלל האוהדים, השחקנים ההנהלה ובעלי התפקידים גם באצטדיון וגם במגרש החניה. אנחנו חפצים בכך כי כל באי המשחקים, ממחנות האוהדים השונים וכן ממחנה האוהדים שלנו, ייהנו מחוויית כדורגל מהנה ואחראית באירוע כדורגל תקין וראוי".

אימון ב&"ש. (אלעד ירקון) (צילום: מערכת ONE)
אימון ב&"ש. (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

האוהדים צפויים לנסח את עשרת הדיברות שלהם להתנהגות נאותה במגרשי הכדורגל. בתוך כך, יתקיים היום (שלישי) בעיר פאנל שבו שחקני הקבוצה יפגשו בקתדרה העירונית (מתנ"ס לוין) את ראשי ארגוני האוהדים של הקבוצה (הקאמלס וקרייזי רד), שחקני מחלקות הנוער של הפועל ומכבי ב"ש ובני נוער מחורה, אוהדי הפועל ב"ש, בנושא מיגור אווירת ההסתה ותקריות האלימות.