איבן גארידו. סגר לעונה נוספת (אלעד ירקון) (צילום: מערכת ONE)
איבן גארידו. סגר לעונה נוספת (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

הבלם הקולומביאני, איבן גארידו, סגר לעונה נוספת בבני יהודה. למרות שכבר היו שמועות במועדון שגארידו לא ימשיך לעונה נוספת עם המאמן החדש דרור קשטן, היום (שלישי) נודע ל-ONE כי הבלם ימשיך בקבוצה לעוד עונה אחת לפחות.

זה לא סוד שבימים האחרונים עובדים מאוד קשה במועדון משכונת התקווה על מנת לסגור את החוזים של השחקנים שסיימו את חוזיהם בסיום העונה. המאמן דרור קשטן, לפני שטס לחופשתו בארה"ב, ביקש שעד שישוב יסגרו את כל חוזיהם של השחקנים אותם הוא מעוניין להשאיר לצידו.

המו"מ עם גארידו היה אמנם ארוך כיוון שהאחרון ביקש לשדרג את חוזהו משמעותית וקיבל תשובה על כך שהקבוצה מהשכונה כבר מתחילה לחפש בלם אחר, אך היישר מקולומביה, אחרי שטס כבר לביקור מולדת, הודיע לבני יהודה שהוא מעוניין להמשיך לעוד עונה ושני הצדדים הסכימו.

במועדון מדגישים כי רק כאשר המאמן החדש יחזור מחופשתו יחלו באיתור שחקנים חדשים שיצטרפו למועדון. בימים הקרובים יסגרו חוזיהם של הקפטן אסי בלדוט, המגן איציק עזוז, הבלם אביב חדד והקשר פדרו גלבאן.

גלבאן חוגג את השער (אלעד ירקון) (צילום: מערכת ONE)
פדרו גלבאן. צפוי להמשיך בכתום גם בעונה הבאה (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

אחרי שסיימו במקום הרביעי וישתתפו במוקדמות הליגה האירופית בזכות הופעתם בגמר הגביע, שם הפסידו להפועל ת"א, במועדון הכתום מתכוונים לבנות סגל חזק שיוכל לעמוד בציפיות הגבוהות לקראת העונה הבאה.