פרדי דוד, מאמנה החדש של מכבי פ"ת, העביר הבוקר (שלישי) את האימון הראשון שלו במועדון מאם המושבות, לאחר שאמש הוצג במלאבס אחרי החתמתו עד לתום העונה הנוכחית, כפי שפורסם לראשונה ב-ONE.

לפני תחילת האימון כונסו השחקנים לפגישת היכרות עם דוד, שהוצג בפניהם ע"י יו"ר המועדון שינו זוארץ. גם המאמן עצמו שוחח עם השחקנים ופרס בפניהם את משנתו עם ציפיותיו ומטרותיו מהם.

האימון התנהל באווירה מצוינת כשכולם נראו מחויכים, וכל השחקנים גילו יכולת גבוהה באימון קצבי כשברור שכולם מעוניינים להוכיח את עצמם בפני המאמן החדש ולהותיר עליו רושם ראשוני חיובי. 

אימון הבוקר למעשה היווה את פתיחת ההכנות של המלאבסים לקראת משחק הדרבי ביום שבת, כאשר ברור כי פרדי דוד ישמח לעשות את הספתח שלו במכבי פ"ת דווקא מול המועדון בו גדל והחל בקריירת האימון שלו. 

לדוד מצפה הרבה עבודה אם ברצונו לעמוד במטרות שהוצבו במלאבס בתחילת העונה, ועליהם אף הצהיר אתמול במסיבת העיתונאים, והן כמובן להגיע לפלייאוף העליון. כעת ניצבת מכבי פ"ת במקום ה-10 בטבלת ליגת העל עם 10 נקודות מעשרה משחקים כשבאמתחתה רק שני ניצחונות. 

פרדי דוד. מחפש רכש זר (אמיר לוי) (צילום: מערכת ONE)
פרדי דוד באימון הבכורה במלאבס (אמיר לוי) | צילום: מערכת ONE

בפן המקצועי, המאמן החדש לא מתכוון לבצע שינויים בצוות המקצועי כאשר נכון לעכשיו הוא לא צפוי למנות עוזר מאמן לצידו. בגזרת השחקנים נראה כי המגן השמאלי הוותיק, קובי גנון, עשוי להיות כשיר לקראת הדרבי כאשר הוא מחלים מקרע חלקי בשריר הירך האחורי. 

פרדי דוד ומוראד מגמאדוב. הבלם ישולב בצוות המקצועי בעונה הבאה (אמיר (צילום: מערכת ONE)
דוד ומגמאדוב באימון הבכורה (אמיר לוי) | צילום: מערכת ONE

שוער המשנה, רובי לבקוביץ', נעדר מאימון הבוקר מאחר והוא נכלל בפרוייקט שוערי הנבחרות של ההתאחדות לכדורגל. את מקומו באימון מילא תומר אירני, שוער קבוצת הנוער.

יחיאל ורומן באימון פתח תקוה, השחקנים הציגו יכולת גבוהה (אמיר לוי) (צילום: מערכת ONE)
יחיאל ורומן באימון פתח תקוה, השחקנים הציגו יכולת גבוהה (אמיר לוי) | צילום: מערכת ONE
פרדה. טראבל מייקר (אמיר לוי) (צילום: מערכת ONE)
דני פרדה בועט לשער, רומן, דוד ויחיאל מתבוננים (אמיר לוי) | צילום: מערכת ONE