בית"ר ירושלים המשיכה את הריצה שלה תחת הדרכתו של דוד אמסלם, לאחר שגברה הערב (שבת) 0:5 על אחי נצרת במסגרת המחזור ה-28 בליגת העל ועלתה לחמישה ניצחונות רצופים.

למרות התוצאה הגבוהה, בית"ר עשתה זאת בלי הרבה מאמץ ובלי שני הכוכבים הכי גדולים שלה - ברק יצחקי המוצהב ואבירם ברוכיאן הפצוע.

חן עזריאל עשה את הספתח בדקה ה-16 וטוטו תמוז קבע 0:2 לפני הירידה למחצית. התוצאה נותרה בעינה עד הדקה ה-77, אז בעיטה של בן שושן פגעה במור דהן ונכנסה פנימה. שני הצעירים, דן איינבינדר וצחי אליחן חתמו.

"אני שמח שאנחנו כובשים הרבה ורק שזה ימשיך ככה", פתח אמסלם את דבריו והמשיך: "האמת שמכל משחק, לא משנה נגד מי, גם 0:1 מספיק לי, כי אלו שלוש נקודות שמגיעות לקבוצה".

"עלינו למקום ה-4, עשינו דרך ארוכה כדי להגיע אליו ועכשיו צריך לשמור עליו. לא ציפינו למשחק קל, נצרת ניצחו את אשדוד. הם באו עם אמונה לנצח ובהתחלה הרגשנו קושי. במחצית השניה כבר נראינו אחרת, השתלטנו על המשחק ואני שמח שניצחנו".

על השאלה אם זו התקופה הטובה ביותר של בית"ר העונה אמר אמסלם: "זו תקופה טובה וכשמנצחים לאורך זמן כמובן שזו תקופה טובה. היום ראיתם גם את דור העתיד של בית"ר, אני שמח עבורם שהם הבקיעו. זה ייתן להם ביטחון בהמשך אם נצטרך אותם ואני שמח שזה הצליח לנו היום".

הרוש ואייבינדר. חתם לחמש שנים (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
הרוש ואיינבינדר. דור העתיד של בית"ר (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

קובי מויאל הוסיף: "אנחנו נמצאים בתקופה טובה בזכות דוד ההנהלה והצוות המקצועי ואנחנו השחקנים עושים עבודה טובה, גם באימונים וגם במשחקים. בכל משחק אפשר לראות שאנחנו נותנים את הנשמה עבור כל הקהל שבא".

שחקני בית&"ר מודים לקהל בסיום (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
שחקני בית&"ר מודים לקהל בסיום (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

"נשתדל לטפס עוד קצת בטבלה. אנחנו רוצים גם להתקדם בגביע. הכי חשוב מבחינתנו זה המשכיות ואנחנו נצטרך להמשיך ולעבוד קשה. אני מבסוט בשביל דן איינבינדר וצחי אליחן שכבשו. אני גם גדלתי במועדון ואני שמח עבורם, שרק ימשיכו לקבל דקות".

בנאדו עם מויאל ובן שושן בבית&"ר. גם שם הוא זכה בשתי אליפויות (גיא  (צילום: מערכת ONE)
בנאדו, מויאל ובן שושן (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

גרגורי: "יש לנו בקבוצה המון שחקנים צעירים"
בצד המפסיד, מאמן אחי נצרת, ג'ון גרגורי, התנחם בכך שגם יריבותיו לתחתית הפסידו: "המצב שלנו לא השתנה, כי עכו ורעננה גם הפסידו. במחצית הראשונה שיחקנו טוב, היו לנו גם מצבים להבקיע שערים, אבל לא הצלחנו לכבוש. יש לנו בקבוצה המון שחקנים צעירים. שני הבלמים שלי בני 20, ואם תסתכלו על בית"ר, שני הבלמים שלהם מבוגרים ומנוסים, ולפעמים זה עשוי לעשות את ההבדל".

ג´ון גרגורי.  (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
גרגורי (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

גרגורי הוסיף: "אם שמעון גרשון היה משחק, שני הבלמים שלהם ביחד היו בני 70, ושלי בקושי בני 40 ביחד. אבל אין ספק שבסופו של דבר בית"ר היתה טובה יותר והגיע לה לנצח. צריך גם לפרגן לדוד אמסלם, שמנצח חמישה משחקים ברציפות. מגיע לו כל הכבוד, הוא עושה עבודה טובה בבית"ר. הוא שיפר את בית"ר ירושלים והוא האיש היחיד שמגיע לו לאמן את בית"ר בעונה הבאה".