שחקני ר"ג  באימון, מבינים את האוהדים (אלעד ירקון) (צילום: מערכת ONE)
שחקני ר"ג באימון, מבינים את האוהדים (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

בהפועל רמת גן החלו בהכנות לקראת המשחק מל הפועל חיפה (ראשון, 19:30) אחרי התיקו 0:0 מול הפעל רעננה בקבוצה רוצים להשיג שלוש נקודות במשחק הבית ולעשות צעד גדול אל עבר ההישארות בליגה.

"מדובר במשחק בית כך שזו ההזדמנות שלנו להשיג את שלוש הנקודות החשובות ולהירגע מכל מה שקורה מסביב. אותנו מעניין כרגע רק להישאר בליגה", אמר אחד השחקנים.

יומיים אחרי הפרסום שזיעזע את אוהדי הפועל רמת גן והכח עמידר רמת גן, אודות האיחוד שצפוי להיחתם בין שני המועדונים, בקבוצה של ירון קוריס שבו היום לאימונים לקראת המשחק ביום ראשון מול הפועל חיפה.

שיחת היום בחדר ההלבשה של הקבוצה היה סביב האיחוד המדובר. השחקנים העדיפו שלא לנקוט עמדה אך הודו: "אם יהיה איחוד זה בהחלט משהו שיהיה קשה לקהל של שני המועדונים. היריבות הספורטיבית ביניהם כל כך גדולה ככה שלא סתם הם הגיבו לידיעה הזו כמו שהגיבו. אבל צריך להבין שאם זה מה שיציל את הפועל רמת גן בתום העונה אז לא תהיה ברירה אחרת".

חשוב להזכיר שהבעלים ירון קוריס הצהיר כבר לפני מספר חודשים על כוונותיו לעזוב את הכדורגל בכלל והפועל רמת גן בפרט בתום העונה, משמע, בעוד ארבעה שבועות. במידה ולא יימצא רוכש ראוי לקבוצתו הרי שהאופציה של האיחוד תהיה האופציה היחידה לפני פירוק, וזו במידה כמובן ששני הצדדים יגיעו להסדר.

אוהדי הפועל ר&"ג ביציע (אלעד ירקון) (צילום: מערכת ONE)
אוהדי הפועל ר&"ג ביציע (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE