גיא לוזון, לא מקל ראש בהפועל ר"ג (קובי אליהו) (צילום: מערכת ONE)
גיא לוזון, לא מקל ראש בהפועל ר"ג (קובי אליהו) | צילום: מערכת ONE

בבני יהודה מתכוננים למחזור הקרוב מול הפועל ר"ג במלוא הרצינות. הזהובים נמצאים במומנטום נהדר, כאשר כבר מצאו את מקומם ברבע גמר גביע הטוטו לאחר ניצחון על הפועל ת"א וגם הצליחו לשמור עד היום על מאזן נקודות טוב של 18 נקודות מתוך 27 אפשריות, מה שמציב אותם במקום השלישי בטבלה.
 
הקבוצה המשיכה באימוניה לקראת המשחק ומי שלא השתתף באימון היום (חמישי) הוא המגן איציק עזוז, שעדיין חש ברע וככל הנראה לא יהיה כשיר לשבת. הקשר עמרי אפק, ערך אימון חלקי בעקבות מתיחה קלה בשריר הארבע ראשי.

לעמות זאת, החלוץ, משה ביטון והקפטן, אסי בלדוט שחשו ברע, שבו להתאמן עם הקבוצה. מי שעוד חזרו לקבוצה הם הקשר, לירוי צעירי והבלם דין מורי, ששבו מהנבחרת הצעירה, אך ערכו אימון קל בלבד.
 
המאמן, גיא לוזון, לא מקל ראש ביריבה בשבת ואמר היום לONE: "במחזורים האחרונים התמודדנו נגד קבוצות שעלו ליגה בשנה האחרונה וגם לדוגמא, את הפועל רעננה ניצחנו בשיניים. כדי לנצח את הפועל ר"ג שאגב,  עושה תוצאות נהדרות בתקופה האחרונה, נצטרך לבוא צנועים והכי חשוב מאוד מחוייבים, כדי לחזור עם הנקודות האלה".

ברוך דגו מול איציק עזוז (אמיר לוי) (צילום: מערכת ONE)
איציק עזוז, ייעדר בשבת (אמיר לוי) | צילום: מערכת ONE


 
לשאלה מה מבקש מחניכיו לפני משחק שכזה ומהם המפתחות העיקריים לניצחון, אמר לוזון: "נצטרך לעשות את הדברים הבסיסיים שלנו, הן בהגנה והן בהתקפה, אבל שוב הכי חשוב לנו שתהיה מחויבות גבוהה של השחקנים, כי כשיש לנו את זה, יש גם תוצאות".