הרבה זמן מאמן הפועל רמת גן, יובל נעים לא נראה כל כך כעוס על שחקניו. בקבוצה מרמת גן רצו לנצח אמש (ראשון) את המשחק מול הפועל חיפה ולהבטיח את ההישארות בליגה, אבל משחק פושר וחוסר ריכוז של הרגע האחרון גרם לאדומים של נעים לרדת בלי נקודות אחרי 1:0 וסיכם שני משחקי בית בפלייאוף התחתון עם נקודה אחת בלבד.

הדבר שהרגיז אולי יותר מכל את המאמן היה שלטענתו לא עמדו השחקנים בהוראות הטקטיות שלו בדקות הסיום. "עשינו כל כך הרבה טעויות בסוף המשחק ועל זה אני כועס נאוד. שחקן אחד מאבד כדור שטותי והשני במקום להעביר כדור חוץ רגיל בשטח היריב, מעביר כדור רע. חבל".

בסיום המשחק ערך נעים שיחה לכל השחקנים בניסיון לרומם את מצב הרוח העגום לקראת המשחק מול הפועל פ"ת. 

השחקנים יצאו מחדר ההלבשה מאוכזבים מההפסד. "נראינו רע מאוד. לא נתנו מספיק על המגרש. הפלנו אחריות אחד על השני במקום שכל אחד ייקח אחריות וייתן מעצמו אקסטרה בדקות האחרונות", אמרו חלק שחקנים.

"אנחנו לא רגילים לאבד נקודות בדקה ה-90. קיבלנו גול שטותי. המשחק היה כבר גמור וחבל זה כואב מאוד", אמר הקשר קרלוס צ'קאנה.

"עכשיו צריכים לחשוב כבר על המשחק מול הפועל פ"ת. אני לא חושב שירדנו ליגה בהפסד הזה. ידענו שאם ננצח נהיה עם רגל וחצי בליגה. יש לפעמים משחקים כאלה שמפסידים בדקה ה-90".

"זה מאכזב עוד יותר שהפסדנו בבית. עכשיו אין ברירה אלא לנצח בחוץ. אני לא חושב שיש קשר למה שקורה מסביב לקבוצה. אנחנו רוצים כולם שהקבוצה תישאר בליגה". 

הקשר עומר בוקסנבוים שגמר את העונה בעקבות קרע ברצועה הצולבת ובמניסקוס צפוי לעבור ניתוח ובעוד מספר שבועות יחל בתהליך ההחלמה. 

קרלוס צ´קאנה.
קרלוס צ´קאנה. "חייבים לנצח בחוץ" (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

הבעלים ירון קוריס צפוי להיפגש עם עוד מספר שחקנים על מנת להסדיר את תשלומי המשכורות. כזכור, בשבוע שעבר נפגש קוריס עם חמישה שחקנים והגיע עימם להבנות על פיהם יקבלו את המשכורת במהלך השבוע הקרוב.