בני יהודה המריאה לפנות בוקר (בין שני לשלישי) לאירלנד, שם תפגוש הקבוצה את שמרוק רוברס האירית, במסגרת הסיבוב השני במסגרת מוקדמות הליגה האירופית.

חניכיו של דרור קשטן נראו מחויכים ואופטימיים, לקראת משחק החוץ הלא הפשוט. זה לא סוד שלקבוצה צפוי משחק לא קל, אך אין ספק שהחיזוק האחרון של הקבוצה, החלוץ, אילייה יבוריאן, יכול להוסיף לה רבות.

בנוסף, נראה שהחלוץ גם יפתח בהרכב ביום חמישי וחוץ ממנו יהיו עוד מספר שינויים, כאשר דין מורי, עומרי אפק ועוז ראלי, יירדו לספסל ובמקומם יתופקדו לירוי צעירי ואיבן גארידו.

המגן, כפיר אדרי, התייחס למשחק ואמר: "אני חושב שאנחנו מוכנים. בימים הקרובים נלמד אותם טוב יותר. נגיע לאירלנד, נראה קלטות שלהם ונלמד אותם. ממשחק למשחק אנחנו מתחזקים יותר, אני מקווה להראות שהשתפרנו ונעשה תוצאה טובה כדי שיהיה לנו יותר קל במשחק הבית".

"עבדנו קשה על המסע הזה, אנחנו רוצים להמשיך את זה כל שנה וכמה שיותר משחקים, נעשה הכל כדי שעוד שלושה שבועות נמשיך להיות כאן בשדה התעופה", הוסיף המגן.

דרור קשטן ומשה דמאיו בהמראה לאירלנד (דרור עינב)
דרור קשטן ומשה דמאיו בהמראה לאירלנד (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

אדרי התייחס על השנוי מהמסע הקודם ואמר: "עברו עלינו כמה שינויים, פגרה קצרה, שחקנים עזבו, לאט לאט אנחנו מתחברים ולכן יש תחושה שהולך יותר קשה, אבל הכי חשוב שעברנו את השלב הראשון ואני מקווה שנעבור גם את זה, לא משנה כמה קשה זה יהיה, מאמין שנעשה את זה".

גם הקשר, עומרי אפק התייחס למשחק ואמר: "נראה לי שזה הולך ונהיה יותר קשה, כי הקבוצות נהיות יותר טובות. לאט לאט אנחנו מתחברים, אבל אפשר להבין שהיריבה הזו רצינית יותר". על המאמן, דרור קשטן, הוסיף אפק ואמר: "את דרור אפשר להרגיש מהיום הראשון, יש דרישות ודברים של דרור ולחלק לוקח זמן להתרגל אליהם, אבל עם הזמן זה ישתפר ונבין יותר לאן דרור מכוון, עם כל אימון זה מתחזק. המטרה בשלב הזה היא להתגבש".

איליה יבוריאן בהמראת בני יהודה. יעזור לכתומים לעבור שלב? (דרור עינ
איליה יבוריאן בהמראת בני יהודה. יעזור לכתומים לעבור שלב? (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

"יש לנו מספיק שחקנים טובים בשביל לשאוף ולנצח כבר שם, נתכונן טוב ונשמח שההכרעה תהיה בבלומפילד, כי שם הכי נוח לנו", סיכם אפק.

המנכ"ל, משה דמאיו, אמר ל-ONE: "אני חושב שזה הולך להיות שלב יותר קשה מהשלב הקודם, מדובר באירלנד ולא בצפון אירלנד, שלא תצפו לגלנטורן, הקבוצה שהתמודדה מול מכבי חיפה, זו ליגה הרבה יותר חזקה, הקבוצה נמצאת במקום השני בטבלה, במחזור ה-22 ולכן זו תהיה משימה לא פשוטה".

עומרי אפק ואסי בלדוט. מתרכזים במשימה מול האירים (דרור עינב)
אסי בלדוט ועומרי אפק. &"יכולים לנצח בחוץ&" (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

דמאיו הוסיף: "עשינו עבודה יסודית על הקבוצה, אנחנו נקווה ששעורי הבית יעזרו לנו במשימה שלנו. בכל משחק יעלו ה-11 הכי טובים לשחק ואנחנו מאמינים שזה מה שיוביל אותנו הלאה". על פדרו גלבאן ופיני בלילי, אמר דמאיו: "שני השחקנים האלה, יהיו בסגל של בני יהודה בעונה הבאה, נותרה ישורת אחרונה בכדי לסגור את הדברים עם פדרו גלבאן ושהוא יגיע במהרה ויחל להתאמן איתנו.

לגבי פיני בלילי, אמרתי לא פעם ולא פעמיים, פיני בלילי ישחק בבני יהודה". גם אדרי הוסיף על גלבאן ובלילי ואמר: "אנחנו נהיה מאושרים מאוד אם פדרו גלבאן ופיני בלילי יצטרפו אלינו בסופו של דבר".

שלו מנשה ודין מורי בהמראה. הקשר יכבוש גם הפעם? (דרור עינב)
שלו מנשה ודין מורי בהמראה. הקשר יכבוש גם הפעם? (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

דלה אינוגבה ינסה לשמור על רשת נקיה גם באירלנד (דרור עינב)
דלה אינוגבה ינסה לשמור על רשת נקיה גם באירלנד (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE
איבן גארידו יצטרך לעזור לשוער לעמוד במשימה (דרור עינב)
איבן גארידו יצטרך לעזור לשוער לעמוד במשימה (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE