במכבי פ
אורי אוזן באימון. מקווה לעונה טובה (מיכה בננו) | צילום: מערכת ONE

במכבי פ"ת ממשיכים להתכונן לקראת עונת המשחקים ההולכת ומתקרבת, כאשר בצוות המקצועי של המועדון דואגים לשמור את השחקנים עסוקים. חניכיו של פרדי דוד מבלים השבוע שעות נוספות במתקן האימונים של הקבוצה, כך שבחלק מן הימים הם מקיימים לא פחות משלושה אימונים ביום הכוללים אימון מוקדם על כר הדשא, אימון נוסף בחדר הכושר ואימון מסכם בערב הכולל הרבה עבודה גופנית וכן עבודה עם כדור.

כידוע, ביום ראשון הקרוב ימריאו המלאבסים למחנה אימונים באוסטריה שם הם שואפים להתמקד בעיקר בפן הטקטי ופחות בפן הגופני, בו התרכזו בשלושת השבועות האחרונים, כאשר יפגשו ב-3 משחקי אימון את אויפשט ההונגרית, קייסריספור הטורקית ואת לך וורשה הפולנית.

הקשר ההולנדי, סבסטיאן סטיור, ממשיך להיבחן בקבוצה. ההולנדי בן ה-27 מותיר רושם טוב באם המושבות כאשר בלט לטובה במהלך משחקונים פנימיים באימונים האחרונים, ובמכבי פ"ת נוטים להחתימו.

לסטיור כרטיס טיסה בחזרה להולנד ואם עד אז לא תתקבל החלטה סופית בעניינו ב-24 השעות הקרובות הוא יגיע באופן עצמאי מהולנד למחנה האימונים של הקבוצה בהונגריה שם ימשיך להתאמן עם הקבוצה.

אורי אוזן ורוביל סרור. המגן חזר להתאמן (מיכה בננו)
אורי אוזן. הנבחרת של יואכים לאב היא המדול שלו (מיכה בננו) | צילום: מערכת ONE

המגן הוותיק, אורי אוזן, שלראשונה פותח עונה עם מכבי פ"ת אחרי שהצטרף לשורותיה באמצע העונה שעברה התייחס לשאיפות הקבוצה השנה: "זו כבר עונה 14 שאני פותח, אבל תמיד זה מרגש. אני מקווה שתהיה לנו עונה רגועה וכיפית ובלי פציעות. אם נמשיך בקצב צבירת הנקודות לו הייתי שותף בחצי העונה האחרונה, אז אני אהיה מאד מרוצה".

"אני מאד מקווה שבניגוד למאבקי ההישארות של העונה שעברה, בעונה הקרובה נהיה במאבקים מסוג אחר ותחת לחץ אחר, יותר נעים. אסור לנו להיקלע למאבקי תחתית ובטח שלא לפלייאוף תחתון". הוסיף.

אימון בכורה מכבי פתח תקווה (מיכה בננו)
פרדי דוד. ממשיך להעסיק את השחקנים (מיכה בננו) | צילום: מערכת ONE

"הצטרפו אלינו כמה שחקנים חדשים, גם הליגה עברה שינוי משמעותי כאשר קבוצה אחת שברה את השוק. עוד מוקדם מכדי להכריז באיזה מקום נסיים, ואי אפשר לדעת מה יהיה. אני מקווה שנשחק כדורגל יפה ושנראה כמו גרמניה במונדיאל. כל עוד הסגל לא הושלם לחלוטין עדיף לנו להישאר צנועים ולא לצאת בהצהרות על מטרות, מבחינתי אשמח להמשיך את קצב צבירת הנקודות של חצי העונה האחרונה". סיכם.