מספיק היה לראות את קפיצות השמחה של יוסי מזרחי וחנן אזולאי בדקה ה-94 עם שער הניצחון של משה אוחיון, כדי להבין עד כמה היה חשוב לאשדוד להשיג את שלוש הנקודות וt, הניצחון השלישי ברציפות אמש (ראשון) מול מכבי אחי נצרת. 

הקבוצה של יוסי מזרחי שיחקה מצוין במחצית הראשונה והיתה יכולה לרדת להפסקה ביתרון של שער אחד לפחות, אבל דמיטאר מקרייב, עידן שריקי, רחמים צ'קול ומשה אוחיון לא השכילו לעשות את זה.

גם בחלק השני של המשחק היתה אשדוד עדיפה, אך סיכנה פחות את השער. הקפטן משה אוחיון, שהבקיע בשבוע שעבר מול בית"ר ירושלים, שוב היה שם, הפעם בדקה ה-95 כדי להציל את קבוצתו מאיבוד נקודות וגם כדי להשתיק מספר אוהדים שביקרו אותו לא מעט במהלך המשחק. 

בסיום המשחק קראו אוהדי הקבוצה לשחקנים ולכובש שער הניצחון משה אוחיון לבוא ליציע כדי שיוכלו להודות להם. הקפטן זכה להמון תמיכה ועידוד מהאוהדים שהודו לו על שער הניצחון. מי שעוד זכו למחמאות היו כובש השער הראשון עידן שדה והבלם כריסטיאן גונזאלס. 

עידן שריקי. מחכה למכבי ת"א (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
עידן שריקי. מחכה למכבי ת"א (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

"אפשר לומר שהיה לנו הרבה מזל בניצחון על אחי נצרת", אמר עידן שריקי בהתייחסו למשחק. "שיחקנו כדורגל לא טוב במיוחד. אחי נצרת באו להסתגר ולהשיג את הנקודה שלהם".

"אם בדקה ה-84 שחקן שלהם הולך עם הכדור לקרן כדי להעביר זמן אז חבל שזה ככה. אנחנו יוצאים מרוצים. אלה שלוש נקודות חשובות לדרך. אפשר להסתכל למעלה. המטרה שלנו היא לסיים את הליגה הסדירה בין שש הראשונות".

ג´קי בן זקן ו הולצמן. הדרך בא בחרו בתחילת העונה עומדת בפני מבחן (ד (צילום: מערכת ONE)
ג´קי בן זקן ושי הולצמן (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

בקבוצה שמחו לארח את ילדי ארגון "נעלה" במשחק. הנערים והנערות שמגיעים בדרום ומרכז אמריקה, לומדים בארץ לבגרויות, וזוכים לחיבוק חם במטרה שיעשו עליה. הנערים והנערות זכו לכיבוד קל לפני המשחק וכן לדגל שהוענק על ידי הבעלים ג'קי בן זקן והמנהל הטכני, שי הולצמן.

לקראת המפגש מול מכבי תל אביב במחזור הבא הוסיף שריקי: "אנחנו מגיעים למכבי עם 19 נקודות מרגישים יותר בטוחים. מכבי תבוא בשבוע הבא לשחק כדורגל ולנצח בבית שלה. נצטרך להשתמש בכל הכלים שלנו כדי לעקוץ אותם במתפרצות". 

עידן שדה. זכה לעידוד מצד האוהדים (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
עידן שדה. זכה לעידוד מצד האוהדים (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

"מכבי תל אביב תהיה אופרה אחרת לגמרי", הוסיף החלוץ שריקי שביקש לשמוח ורק אחרי 24 שעות להתחיל לחשוב על היריבה בצהוב. בקבוצה מקווים ששי רביבו הפצוע יהיה כשיר למשחק.