הפועל חיפה חזרה היום (חמישי) להתאמן עם סגל מלא, כולל שחקני הנבחרת הצעירה ובראשם קפטן הנבחרת, אושרי רואש, שכבש את שער השיוויון ב-1:1 מול הנבחרת הרומנית. המאמן, שלומי דורה, מתכנן מספר שינויים בהרכב לקראת המשחק בשבת מול הפועל רעננה, לעומת זה שפתח במשחק נגד עכו. 

יוסי דורה וערן לוי המורחקים לא ישחקו ומי שאמור לקבל את חולצת ההרכב הם שרון לוי הצעיר ואמיר אבו ניל. עדן בן בסט יחד עם ירו בלו ישחקו בהתקפה. בן בסט התייחס לעובדה שהקבוצה נאבקת בתחתית ואמר: “לא האמנו שנהיה בשלב הזה קבוצת תחתית, וגם לא חשבנו שהמקום שלנו בפלייאוף העליון. אם נהיה מציאותיים - המקום שלנו הוא באמצע הטבלה".

"לא הושקע כאן הרבה כסף, יש שחקנים טובים, אבל רובנו צעירים ולא מנוסים אני מעריך שבשנים הבאות יראו תוצאות יותר טובות. בינתיים אנחנו קבוצת תחתית ורוצים להסתכל למעלה. אנחנו חייבים לקחת נקודות. פלייאוף אמצעי יספק אותנו", הוסיף. 

על המשחק מול רעננה אמר החלוץ: “אנחנו חייבים לנצח בבית שלנו. רעננה היא אחת משש הקבוצות שנותרו לנו עד לתום העונה וצפוי לנו משחק קשה מולה. אנחנו לא שוכחים שלקראת סיום העונה יש לנו את הפועל ת"א ואת מכבי חיפה, כך שזה הזמן לצבור כמה שיותר נקודות. רעננה החליפה מאמן והיא תבוא עם התלהבות".

בן בסט באימון. "לא הושקע כאן הרבה כסף" (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
בן בסט באימון. "לא הושקע כאן הרבה כסף" (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

בן בסט התייחס לכך שערן לוי ודורה לא ישחקו: “הם מאוד משמעותיים וטובים, אני מקווה שנעשה את המקסימום בלעדיהם. המועדון לא תלוי בשני שחקנים. אני מאמין שיש שחקנים טובים שישלימו את החסר".

על התפוקה שלו עד עכשיו, שכוללת שני שערים ושני בישולים הוסיף: “אני לאט לאט חוזר לעצמי ומקווה לכבוש שערים. אני יודע ששופטים אותי לפי הגולים, אני לא משחק חלוץ טבעי, אבל אני מתרכז באיך לעזור לקבוצה".           

שלומי דורה ושחקני הפועל חיפה באימון (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
שלומי דורה ושחקני הפועל חיפה באימון (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE
ניצן שירזי עם אפרים גבאי (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
ניצן שירזי עם אפרים גבאי (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE