בלו בפעולת הגנה מול מורי. עבר שדרוג רציני מהעונה שעברה (קובי אליהו (צילום: מערכת ONE)
מורי בבלומפילד. מתרגש מהחזרה לשכונה (קובי אליהו) | צילום: מערכת ONE

לא סוד שאוהדי בני יהודה ברובם נגד קיום משחקי הקבוצה באצטדיון בלומפילד. בעוד ההנהלה תומכת בנושא, אלו האוהדים הוותיקים והרבים של הקבוצה שטוענים שאין תחליף לחום ולאהבה באצטדיון שבשכונת התקווה, אחד מהסמלים המזוהים ביותר עם הקבוצה.

ובכן, לפחות למחזור אחד, אוהדי בני יהודה יזכו לחזור לשכונת התקווה ולאחר שחיכו כשבוע לאישור המשטרה, היום (שני) בהנהלת הקבוצה התבשרו כי המשחק נגד הפועל רעננה במחזור התשיעי יתקיים בשכונת התקווה.

כזכור, לפני מספר ימים החליטו בהתאחדות לאפשר לחניכיו של גיא לוזון לארח את חניכיו של אלי כהן בשכונת התקווה, אך מה שמנע מהם עד עתה את האישור הסופי היתה המשטרה. יש לציין שאיצטדיון בלומפילד עובר שזרוע, ולכן הזהובים נאלצו למצוא בית חדש לכבוד המשחק עם הקבוצה שמתחת לקו האדום.

בנוגע למכירת הכרטיסים, אז שער 1 בשכונת התקווה יהיה מקביל לשער 8 בבלומפילד, שער מספר 3 יהיה מקביל לשער 13 בבלומפילד ושער מספר 2 יהיה מקביל לשער המוזמנים ותא הכבוד. יש לציין שהמשטרה מאשרת לקבוצה לאכלס את האצטדיון ב-3,000 אוהדים בלבד. המכירה המוקדמת תערך החל ממחר בסמוך לאצטדיון.

שכונת התקווה. הכתומים חוזרים לארח באצטדיון המיתולוגי (יעל מרגלית) (צילום: מערכת ONE)
שכונת התקווה. הכתומים חוזרים לארח באצטדיון המיתולוגי (יעל מרגלית) | צילום: מערכת ONE

שחקן ההגנה של הזהובים, דין מורי, התייחס למאורע המרגש: "כיף לחזור למגרש, בשבילי זה גם משחק רישמי ראשון בשכונת התקווה. זה מרגש את כולנו. כיף לחוות את האווירה הזאת".

"אני מקווה להרגיש את הקהל שם יותר מבלומפילד והכי חשוב שנשאיר את שלוש הנקודות בשכונת התקווה ושלא נאכזב את האוהדים".