ראובן עטר והספסל (צילום: עודד קרני, מערכת מאקו 1)
עטר. "אנחת רווחה" | צילום: עודד קרני, מערכת מאקו 1

בית"ר ירושלים חזרה לנצח, לאחר שהביסה 0:3 את בני יהודה במסגרת המחזור ה-9 בליגת טוטו. חניכיו של ראובן עטר התאוששו מההפסד הכואב להפועל ת"א בטדי ועלו למקום ה-7 בטבלה עם 11 נקודות.

מבצע אישי מצוין של זנדברג נתן יתרון לדאבליסטית, למרות לחץ של בני יהודה, ברק יצחקי כבש את השני וטוטו תמוז סגר את תוצאת המשחק במתפרצת.

מאמן בית"ר, ראובן עטר, אמר על הניצחון של קבוצתו: "יש אנחת רווחה, אנחנו עוברים תקופה הפכפכה. אני נהנה מהשחקנים הנהדרים. אנחנו מאמינים ושואפים קדימה ומחפשים שניים-שלושה ניצחונות ברצף כדי שהקבוצה תצבור ביטחון ותרוץ".

עטר הוסיף: "לא יכול לקרות מה שקרה עם הפועל, שום משחק לא דומה לקודמו. החצי השני היה פחות טוב מבחינתנו, אבל אנחנו לא מוותרים ומאמינים שנצא לדרך חדשה.

 למרות שיש קבוצות אחרות למעלה, אנחנו עדיין מאמינים שקבוצות מסכלות על התוצאת של בית"ר ירושלים והשחקנים מאמינים ועדיין חושבים על התארים של העונה הקודמת".

מיכאל זנדברג סיפר על השער הראשון של קבוצתו: "קיבלתי כדור, הסתובבתי ואמרתי נבעט ונראה מה יקרה, לא ממש הבנתי איך הכדור נכנס. הכי חשוב שניצחנו, ויותר חשוב שנחבר ניצחונות עם יכולת טובה. אנחנו רוצים להשתפר ועדיף תמיד לעשות את זה עם ניצחונות, אנחנו נעבוד קשה ונגיע מוכנים לנתניה".

טברטקו קאלה: "חזרנו עם 3 נקודות וגם 3 גולים. היינו בטוחים בעצמנו ובאנו דרוכים. במשחקים הקודמים לא הצלחנו להבקיע, ככה זה בכדורגל".

גיא לוזון: "יש דברים שאין להם הסבר"

גיא לוזון מול טוטנהאם (צילום: עודד קרני)
גיא לוזון. בני יהודה נאיבית | צילום: עודד קרני

מאמן בני יהודה, גיא לוזון, לא הבין איך קבוצתו הפסידה לאחר שנתנה הופעה טובה: "קשה מאוד לסכם את המשחק הזה, התוצאה לא באמת משקפת את המשחק. הגול של זנדברג היה מוזר. אצלנו הכדורים פגעו בקורות, אם היינו משחקים לרוחב, אז מילא".

"אנחנו משחקים יפה, הכדורים לא פוגעים ברשת. אנחנו נעבוד חזק, יש דברים שאין להם הסבר, המזל לפעמים נגדך, נקווה שמשבוע הבא המזל יתהפך לטובתנו. בני יהודה קבוצה שלא צריכה להיות בתחתית וברגע שהכדור יפגוש את הרשת, זה ישתנה".