אלישע לוי באימון (צילום: עמית מצפה, מערכת ONE)
אלישע. בעד קהל | צילום: עמית מצפה, מערכת ONE

במכבי חיפה לא אהבו בלשון המעטה את ההחלטה של ועדת המשמעת בהתאחדות לכדורגל, שקבעה כי משחק הליגה בשבוע הבא מול הפועל ת"א ייתקים ללא קהל, זאת בעקבות העונש שספגו האדומים בשל אירועי המשחק מול הכח עמידר ר"ג.

מאמן הירוקים, אלישע לוי אמר ל-ONE: "אנחנו לא צד בענין. יש ועדת משמעת שקבעה ואנחנו צריכים לפעול על פי ההחלטה. יחד עם זאת, זה לא הכי סימפטי לשחק בלי קהל. אני באופן אישי לא אוהב לשחק ללא קהל".

גם בקרב השחקנים יש תמימות דעים שהנפגעים העיקרים מהעונש הם האוהדים בירוק, שנמצאים לאחרונה בגל של התלהבות ובאים לדחוף את הקבוצה. מאז הניצחון על מ.ס אשדוד במחזור הראשון של ליגת העל נרשמת עליה במכירת המנויים.

יותר ויותר אוהדים שכבר שכחו איך האצטדיון בקרית אליעזר נראה, רוכשים מנויים. עד עכשיו נמכרו קרוב ל-4000 מנויים, עליה של 40 אחוז מהמכירות אשתקד.

חיפה תקיים אחה"צ משחק אימון (17:00) בכפר גלים מול בני סכנין. הירוקים יחסרו את שחקני הנבחרות השונות של ישראל. בקבוצה עוקבים בדריכות אחרי ההחלטה של המאמן דרור קשטן באשר לסוגיית השוער.

אין זה סוד שבקרית-אליעזר יש תמימות דעים שלאור העובדה שדודו אוואט לא משחק בצורה סדירה, יש בזה כדי להעניק יתרון לניר דוידוביץ. יחד עם זאת, במועדון אמרו שהם מכבדים כל החלטה של קשטן. "יש מאמן והוא קובע", אמרו בקבוצה.

אוהדי מכבי חיפה (צילום: עודד קרני)
אוהדי מכבי חיפה | צילום: עודד קרני

במהלך המשחק תינתן הזדמנות לשחקנים דוגמת הבלם מור דהן, המגן אייל משומר והחלוץ שלומי ארבייטמן, לצבור דקות משחק. מי שייבחן בזכוכית מגדלת הוא החלוץ הגנאי הצעיר אוסי רנספורד בן ה-17.5, שמרשים באימונים והחלטה לגביו צריכה ליפול בקרוב.