בכר, יצא על שחקניו (אנג'ו) (צילום: ספורט 5)
בכר, יצא על שחקניו (אנג'ו) | צילום: ספורט 5
חמישה משחקים רצופים ללא ניצחון הפכו את המשימה של עירוני קרית שמונה - לזכות באליפות שנייה ברציפות - לכמעט בלתי אפשרית, כאשר הפער שלה מפסגת ליגת העל כבר עומד על 10 נקודות (מהקו האדום, אגב, הפער הוא רק 3 נקודות). לאור זאת, העצבים והלחץ במועדון גבוהים מאוד והערב (חמישי) ערך המאמן ברק בכר אסיפה קשה לשחקניו.

"אתם לא מספיק מחויבים, אתם מפונקים ולא שומרים על המסגרת הטקטית של הקבוצה", צעק בכר על שחקניו תוך כדי שהוא מפיל את הלוח הטקטי על הריצפה בעצבים. "אמרתי לכם בעבר ואני אומר את זה שוב - אין הנחות לאף אחד. ישחקו רק השחקנים שיהיו מחוייבים ואמיתיים ובאמת ייתנו את הכל למען הקבוצה".

בכר הראה קטעי וידאו רבים לשחקנים מהמשחק מול הפועל באר שבע (1:1) ואמר להם שלמרות ששיחקו זמן רב בחסרון מספרי היו יכולים לשחק בצורה יותר יעילה, וגער בהם על כך שלא מילאו את ההוראות הטקטיות באופן מלא.

אלעד גבאי, שהורחק מול באר שבע, ייעדר מהמפגש בשבת מול עכו ומי שיחליפו בהרכב יהיה ליאור לוי. סלאח חסארמה התאושש מהפציעה וישוב לסגל, כאשר ישנה אפשרות שאף ישוב מיידית להרכב של בכר. גם רוני פורוקארה וסינטיהו סולליך עשויים לקבל הזדמנות.