שחקני עכו. צריכים נקודות באופן נואש (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
שחקני עכו. צריכים נקודות באופן נואש (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

שחקני הפועל עכו ייצאו היום (ראשון) לעשות חשבון נפש גדול לקראת יום כיפור בעקבות מצבם בטבלת ליגת העל שהורע בצורה משמעותית אחרי ההפסד בבית למכבי אחי נצרת (1:0).

האווירה בסיום בחדר ההלבשה אמרה הכל. הקבוצה של ירון הוכנבוים עם נקודה אחת בלבד ומן הסתם מסומנת כיורדת בטוחה. רק שינוי משמעותי בסגל הקבוצה ובמיוחד בחיזוק ההתקפה עשוי להביא לשינוי.

בסוף השבוע תצא עכו למשחק מול מכבי ת"א שבוודאי תנסה להוציא את העצבים על העכואים שיחפשו נקודה. אחד השחקנים של עכו אמר הבוקר ל-ONE: "אם לא יהיה שינוי משמעותי, חבל על הזמן שלנו. הכנסנו את עצמנו לבעיה גדולה, במצב שנוצר אנחנו לא יכולים לתת גולים ואנחנו לא רואים נכון לעכשיו מאיפה נביא נקודות".

עבדול ראזק ואיציק כהן ישבו על ספסל המחליפים ולא שותפו, מה שמצביע על חוסר שביעות הרצון משני השחקנים. גם החלוץ המקדוני, ארדיאן נאוחי, רחוק מלהיות האיש שיעזור לעכו לשרוד בליגה.

רועי דיין החלים אמנם מפציעה אבל גם הוא רחוק מכושר משחק. הוכנבוים בחר לבצע חילוף אחד במשחק ולהכניס את אושרי גיטא במקום דיין אבל גם גיטא התקשה לעזור.

עכו ללא אוהדים שיבואו ויתמכו (רק 100 הגיעו אתמול) תתקשה לשרוד בליגה. בקבוצה מבינים היטב שאלו הכלים שעומדים לרשות הוכנבוים ולכן ינסו בהנהלה לעזור ולגייס כספים על מנת להתחזק. השחקנים יחזרו להתאמן רק ביום שלישי כדי להתחיל בהכנות למשחק מול מכבי.     

ירון הוכנבוים (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
ירון הוכנבוים (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE