אבי נמני (צילום: אור שפונדר, מערכת ONE)
אי אפשר לבוא בטענות לאוהדים. נמני | צילום: אור שפונדר, מערכת ONE

מכבי ת"א קיוותה להשיג הערב (שבת) ניצחון שני ברציפות בפעם הראשונה העונה, אך סיימה בתיקו 1:1 מול סוגרת הטבלה, הכח עמידר ר"ג.

שרן ייני הקנה אמנם יתרון למכבי עם נגיחה בדקה ה-6, אך טוקורה הישווה בדקה ה-54 ודאג לחלוקת נקודות בסיום המשחק.

מנג'ר מכבי ת"א, אבי נמני, אמר בסיום: “הבעיה שלנו היום היתה שאנחנו מחמיצים יותר מדי. כשמגיעים לכל כך הרבה מצבים ומחמיצים, אז באופן טבעי גם בדרך כלל מקבלים בצד השני אבל אני חושב שקבוצה שרוצה לצעוד קדימה חייבת לנצל את המצבים שהיא מגיעה אליהם".

לשאלה אם שוב היתה זאת הנאיביות שעצרה אותם אמר המאמן: “אני לא חושב שזאת נאיביות, כולם רוצים להבקיע שער. יש לנו אולי לחץ מסוים אבל במאני טיים כל אחד צריך לתת את שלו. אני לא יכול להתעסק במה שקורה ביציע, אני מתעסק רק במה שקורה במגרש. אנחנו לא יכולים לבוא בטענות לקהל, גם היום הגיעה לפה כמות נכבדת. אנחנו צריכים להתעסק בלהבקיע את השערים".

לעובדה ששוב עליהם להתרכז בעונה הנוכחית במקום להתחיל לחשוב על העונה הבאה אמר: “גם אם נרצה וגם אם לא אנחנו במאבקים קשים. יש לנו את קרית-שמונה וסכנין במחזורים הבאים. זה לא יהיה קל ואנחנו רואים איך קבוצות התחתית באות ונלחמות".

כובש שער היתרון, שרן ייני: “זה היה משחק שבו שתי הקבוצות היו צריכות את הניצחון. אנחנו מתחילים לחשוב על קרית-שמונה שאותה חייבים לנצח. אנחנו לא מרגישים לחץ בבלומפילד, יש דברים שאין להם הסברים בכדורגל, לפעמים מבקיעים ולפעמים לא. אני מקווה שבפעם הבאה נהיה קצת יותר ווינרים ונחזור עם תוצאה טובה".

ברק בדש: "אנחנו מאמינים שלא נרד"
ברק בדש: “אנחנו מקווים שבמשחקים הבאים נהיה יותר טובים, הקבוצה בסך הכול צעירה. 90 אחוז מהשחקנים, זאת העונה הראשונה שלהם בליגת העל. היה חסר לנו את הניסיון אבל קיבלנו את זה לאט לאט. רק חבל שזה בא בסוף העונה".

על השאלה האם הם מאמינים שאפשר לשרוד בליגה ענה: “אנחנו מאמינים שלא נרד ואנחנו נילחם עד הדקה האחרונה. חוץ מזה שהיום אנחנו אלה שגרמנו למכבי להיראות כמו שהיא נראתה".