שחקני נתניה מאוכזבים.
שחקני נתניה מאוכזבים. "נראים ביזיון" (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

"אנחנו פשוט נראים ביזיון על המגרש", כך אמר אחד משחקני מכבי נתניה בעקבות ההפסד 3:1 אתמול (שבת) למכבי פתח תקווה והוסיף: "כל מי שהיה על המגרש מבייש את הסמל של המועדון, נראה לאף אחד כבר אין חשק".

לפני המשחק, בנתניה עוד היו אופטימיים וקיוו לחזור עם נקודות שיעזרו להם להשיג את אחד מהמקומות (7-9) בהם מקבלים מענק כספי. נתניה של השבועות האחרונים, מאז איבדה את הסיכוי לעלות לפלייאוף העליון, היא קבוצה כבויה, ללא יומרות ושאיפות.

תוסיפו לכך את העובדה ששמונה משחקני הסגל לא יודעים היכן ישחקו בעונה הבאה ותקבלו משחקי הפסד מביכים כמו שספגה הקבוצה בשבוע שעבר בבאר שבע והשבת בפתח תקווה.

במועדון היה מי שאמר לאחר המשחק כי למרות שבשבת הבאה יסתיימו משחקי הליגה לקבוצה, השחקנים ימשיכו באימונים סדירים ולא יקבלו הנחות, בעיקר לאור האכזבה מהיכולת בשבועות האחרונים.

גורם במועדון: "אם השחקנים חושבים שאם ישבו חודש בבית ויקבלו משכורות אז הם טועים. למרות שנגמרת הליגה הם ימשיכו להגיע לאימונים וכולם יעבדו כרגיל".

בתוך כך החלו במועדון בהכנות לקראת העונה הבאה ובמועדון מחכים לעבור את המחזור האחרון של העונה בשבוע הבא מול סכנין בכדי להתחיל לשבת עם שחקנים פוטנציאליים לעונה הבאה.

אלמוג כהן. &
אלמוג כהן. אווירה קשה מאוד בנתניה (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

אגב, בקבוצה כבר בחרו את התלבושת לעונה הבאה והחליטו שהצהוב המסורתי ישוב במקום החולצות הזוהרות של העונה, התלבושת השניה תהיה בצבע תכלת והשלישית בלבן. כולם כמובן תוצרת החברה המאמצת האיטלקית errea איתה חתמה הקבוצה על הסכם חסות.