במכבי אחי נצרת לא יודעים איך לאכול את ההפסד אמש (ראשון) 2:1 למ.ס. אשדוד. חניכיו של אלי מחפוד היו רחוקים דקה אחת מתיקו בחוץ שאולי היה מחזיר אותם לתלם אחרי חמישה הפסדים, אבל עכשיו הם צריכים לשבור את הראש איך להוציא נקודות מבית"ר ירושלים במחזור הבא.

למרות השליטה של אשדוד במשחק, שחקני נצרת כמעט שהצליחו לצאת מאיצטדיון ה-י"א עם נקודה, אבל בכדורגל אין כמעט והם חזרו צפונה בידיים ריקות ועם אכזבה ענקית.

המאמן, אלי מחפוד, לא הסתיר את אכזבתו מההפסד: "לקבל גול דקה לסוף זה מאוד מאכזב. ספגנו את השיוויון בדקה קריטית כשאי אפשר לחזור ממנו. אנחנו חייבים לחזק את הקבוצה בחלק האחורי, כולל שוער. אם הייתי יודע שאני הבעיה, הייתי לוקח אחריות והולך. אנו צריכים לעשות את החישובים ולראות מה עושים".

הקשר, לואב כיאל, נשמע מיואש: "חבל, היינו קרובים להוציא נקודה. להפסיד בצורה כזאת זה אכזרי".

אלי מחפוד (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
מחפוד באשדוד. "צריך לראות מה לעשות" (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

החלוץ, איב ג'ידה, שעלה כמחליף, נפצע שוב והוחלף כעבור עשר דקות, ציין: "עליתי לשחק למרות הפציעה ממנה אני סובל כי ראיתי את טובת הקבוצה לנגד עיניי". ג'ידה עשוי להיעדר מהאימונים בימים הקרובים בגלל הפציעה. תומר חמד לא התלבש למשחק מאחר שלא התגבר על הפציעה ברגל.

בניגוד למשחקים קודמים, הפעם כל חברי ההנהלה הופיעו למשחק, פרט ליו"ר, קאיד אבו עייש, שלמרות שהסכים להמשיך בתפקידו בפגישה שהיתה לו עם מ"מ ראש העיר ומחזיק תיק הספורט בעירייה, עלי סלאם, הוא מתעקש לעזוב. ככל הנראה, אבו עייש ישאר בתפקידו רק עד סוף החודש, ועד אז ימונה יו"ר חדש במקומו.

לראשונה זה זמן רב חזר המנהל, אחמד חילו, ללוות את הקבוצה וככל הנראה הוא זה שינהל את אותה בזמן הקרוב באופן מעשי.

גיל אופק על הדשא (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
גיל אופק על הדשא (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE