שלו מנשה ונעל הטלפון המפורסמת (דרור עינב)
שלו מנשה ונעל הטלפון המפורסמת (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

כששלו מנשה הוחתם לפני שנתיים במכבי נתניה הרבה גבות הורמו. מנשה היה שחקן הרכש הראשון בעידן לותר מתיאוס ואחרי שהגיע לנתניה מאמן גרמני ועוד אלוף עולם, הציפיות היו שיגיעו שחקנים בעלי שם גדול בקנה מידה ארצי.

אבל מנשה, שידע בדיוק מה הוא יכול לתרום לקבוצה, עשה בנתניה שנתיים גדולות בהן הבקיע 15 שערים, בישל את אותה כמות וסתם את כל פיות המבקרים.

בימים אלה סיים הקשר המוכשר, שגדל בעירוני ראשל"צ, את חוזהו בנתניה ועקב הקיצוצים בתקציב והבנייה על שחקנים צעירים, הוא לא ימשיך בקבוצה בעונה הבאה.

"עשיתי פה את השנתיים הכי טובות בקריירה שלי", סיכם מנשה את התקופה במועדון, "אני שמח  שהייתי פה ומאחל לכל שחקן שיגיע אי פעם למכבי נתניה שיהיה לו כיף וטוב כמו שלי היה. יש במכבי נתניה הרבה שמחה. במועדון תמיד הכל רגוע, הכל נעשה בנחת ובאווירה טובה".

מנשה סיכם את העונה הנוכחית ואמר: "לפני הכל אני חושב שהכי טוב שסיימנו את העונה עם ניצחון. זה חשוב לכולם: לשחקנים, לצוות המקצועי, להנהלה. אם מסתכלים על כל העונה שעברנו אני חושב שכל המטרות שהוצבו הושגו. צריך לזכור את נקודת הפתיחה שלנו בתחילת העונה מבחינת תקציב, שחקנים ומגרשי אימון. התנאים לא היו משהו.

אולי יכולנו לעשות קצת יותר, אבל אם חושבים על מה שעברנו בתחילת העונה רואים שהצלחנו להתחמק מהפלייאוף התחתון וסיימנו באמצעי עם מספר משחקים שהיו מאוד מהנים לקהל האוהדים, אז אני חושב שעשינו עונה טובה מאוד".

מבחינה אישית עברה על מנשה עונה טובה מאוד וברובה הוא סחב את התקפת הקבוצה על גבו, יחד עם אחמד סבע והיה סגן מלך השערים של הקבוצה: "כשהייתי שחקן צעיר תמיד אמרו לי שבליגת העל בסוף השנה מסתכלים על מספרים", סיפר הקשר, "אז אני חושב שברוך השם המספרים שלי מדברים בעד עצמם: שבעה שערים ותשעה בישולים. יש גם דברים מעבר, רק מי שקרוב למכבי נתניה יכול לראות את העבודה שלי על המגרש.

שלו מנשה והנעל. עונה נהדרת של הקשר (קובי אליהו)
שלו מנשה: &" (קובי אליהו) | צילום: מערכת ONE

כל עוד הקבוצה השיגה את המטרות שלה אז אני יכול להיות מאוד מרוצה. צריך לזכור שהסגל שלנו הרבה פחות טוב מזה שהיה בשנה שעברה והמספרים שלי באופן אישי היו שווים בשנתיים האחרונות, אז אני מרגיש אפילו טוב יותר מאשר בעונה הקודמת".

לקשר המוכשר עדיין אין תכניות לעונה הבאה למרות שישנן מספר קבוצות בליגת העל שמעוניינות בשירותיו ומנשה אופטימי: "לאן שהקדוש ברוך הוא יחליט שאני אלך, שם אני אהיה. יש לי מספר הצעות, נראה".

מתיאוס (אמיר לוי)
מתיאוס. האחראי על הבאת מנשה למכבי נתניה (אמיר לוי) | צילום: מערכת ONE

מנשה סיכם ואמר: "אני רוצה לומר תודה לכל מי שקשור למכבי נתניה מהגדול ועד לקטן. היו לי פה שנתיים מהנות ולקחתי איתי המון רגעים שמחים שזה הדבר הכי חשוב וכמובן אהבת חינם".