מסיללה. לא התאמן באופן סדיר (עמית מצפה)
מסיללה. לא התאמן באופן סדיר (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

מגנה של מכבי חיפה פיטר מסיללה שלקח חלק במונדיאל האחרון כאשר שיחק במדי המארחת דרום אפריקה, לא אמור להגיע כמתוכנן בימים הקרובים ולהצטרף לאימוני הקבוצה.

בחיפה אמנם ניסו להקדים את חזרתו לארץ של מסיללה, לאחר שלקח פגרה מאז המונדיאל באפריקה. אבל ל-ONE נודע שלאור הנסיונות לשדך את מסיללה לקבוצה בחו"ל, חזרתו של המגן, תתעכב והוא צפוי להחמיץ את מחנה האימונים בבולגריה. מה שיגרום בכל מקרה למסיללה שלא לשחק במשחק הראשון במסגרת הליגה האירופית ובמיוחד נוכח העובדה שלא התאמן באופן סדיר עם הקבוצה.

במכבי חיפה משוכנעים שקצב מכירת המנויים לקראת העונה שבפתח יצבור תאוצה מיד כאשר הקבוצה תשלים את הסגל הסופי שלה. נכון להיום נמכרו קרוב לאלפיים מנויים וכמובן שהמטרה היתה ונשארה למכור כמות מנויים דומה לעונה הקודמת שעמדה על חמשת אלפים מנויים.

בקבוצה של אלישע לוי מתרכזים בעיקר בצירוף הבלם הארגנטיני איגנסיו קאנוטו מארחינטנוס ג'וניורס. אם יצליחו בחיפה לצרפו, יוכלו להגיד בוודאות שלקבוצה הגיע בלם בעל שעור קומה שיכול למלא את החלל שהותיר אחריו ג'ורג' טשיירה שעזב לציריך.

בהנחה שהארגנטינאי יוחתם ופיטר מסיללה לא יימכר לחו"ל, הבלם ההונגרי כריסטיאן וארמס ישוחרר. אלישע לוי אמור לקבל החלטה סופית לגבי וארמס רק לאחר משחק האימון מול ק"ש אבל נראה שהחלטה עקרונית כבר התקבלה ובהתאם להתפתחויות עם הארגנטינאי. אם יוחתם סיכוי קטן ש-וארמס ישאר.

אלישע לוי ועידן ורד. לא רגוע בחיפה (עמית מצפה)
אלישע לוי ועידן ורד (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

חיפה תצא ביום שישי למחנה האימונים בבולגריה שם תקיים שני משחקי אימון מול סלאבה ולוקומוטיב סופיה כחלק מהכנה לקראת משחקי הליגה האירופאית. ביום שישי תתקיים הגרלת המשחקים לליגה האירופאית ועד ה-23 לחודש חיפה מחוייבת להעביר את רשימת השחקנים המלאה.

לפיכך ימשכו הניסיונות לצרף את טוטו תמוז שבשלב זה דרישותיו הכספיות לא תואמות את מה שחיפה מוכנה להציע. החלוץ דודו ביטון שנבחן יקבל תשובה מחר לגבי הצטרפותו. ביטון מותיר רושם טוב באימונים והשאלה הנשאלת האם מעברו לא יפגע בתומר חמד שרוצה והרבה דקות משחק.

בחיפה מקווים שאייל גולסה יצטרף למחנה הקרוב אחרי שיסיים בחמישי את הטירונות. סאדאת בוקארי סיפר לחבריו שהוא מעדיף לעזוב ולשחק בגאנה ולא להשאר בארץ.

דודו ביטון. יקבל תשובה מחר לגבי עתידו במכבי חיפה (עמית מצפה)
דודו ביטון. יקבל תשובה מחר לגבי עתידו במכבי חיפה (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

עידן ורד יחתום מחר על החוזה החדש לחמש השנים הקרובות.בשלב זה ישראל זגורי לא שוחרר בגלל אי הסכמות עם המועדון על התנאים בנוגע לחוזה החדש.

אלישע לוי הודיע לכליבאת ובוקארי על השאלתם. החלוץ שהגיע מנצרת עילית והקשר הגנאי שנחת בכרמל בינואר, התבקשו לחפש קבוצות במטרה שיושאלו ויצברו דקות משחק. המאמן זימן את השניים לשיחה בחדרו ובה בישר להם כי הוחלט להשאילם. המאמן הדגיש בפני השניים שמדובר אך ורק בהשאלה שמטרתה אחת לצבור נסיון ודקות משחק.