אלי מחפוד. אימון שקט בנצרת (צילום: מערכת ONE)
אלי מחפוד עם שחקני נצרת. לא קיימו אימון | צילום: מערכת ONE

אחרי שלא קיבלו את משכורתם במשך חודשיים, השביתו היום (חמישי) השחקנים של אחי נצרת את אימון הקבוצה. בנוסף, השחקנים מאיימים להחרים את המשחק ביום ראשון נגד הפועל ת"א אם עד אז לא יקבלו את מה שמגיע להם.

מאמן הקבוצה, אלי מחפוד, ניסה לשכנע אותם לעלות ולהתאמן אבל חלק מהשחקנים סירבו והאימון בוטל.

למגרש הוזעק היו"ר, קאיד אבו עייש, שניסה לשכנע את השחקנים להתאמן בכל זאת, אבל אלה היו בדעה אחת - לא להתאמן בלי משכורות.

יושב הראש התעצבן על השחקנים ואיים עליהם בהחרמת המכוניות שלהם. אבו עייש: "בסך הכל אנחנו חייבים משכורת אחת וכבר משביתים אימון? מה קרה? יש לנו משחק חשוב ביום ראשון והם מנצלים זאת, הבטחתי קודם שביום ראשון הם יקבלו את מה שמגיע להם".

אחד השחקנים הוותיקים אמר ל-ONE: "חודשיים לא קיבלנו משכורת וכל הזמן מבטיחים לנו הבטחות. יש לנו משפחות שצריך לפרנס, ככה זה לא הולך. כמו שאנחנו עומדים בחוזים, גם ההנהלה צריכה לעמוד בהם".

יושב ראש אחי נצרת קאיד אבו עייש (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
יושב ראש אחי נצרת קאיד אבו עייש (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

שחקן זר הוסיף: "אנחנו נמשיך לשבות ואם צריך להחרים את המשחק של הפועל בשביל לקבל את המשכורת, נעשה זאת. ההנהלה צריכה להבין שאנחנו חיים אך ורק מהכדורגל".

בגלל הבעיות הכספיות, גם היום לא צורף הקשר, גיא דיין, שכן ההנהלה מתקשה להעבירו בבקרה התקציבית. דיין עצמו התחיל לשקול את צעדיו ואם הוא לא יעבור בתחילת השבוע הבא בבקרה, כנראה שיחפש קבוצה אחרת.

מקרובים לקבוצה הוסיפו שהמצב הכספי בקבוצה קשה מאוד וצריך סבלנות. ביום ראשון מצפים בנצרת לאצטדיון מלא, מה שישפר את המצב הכספי בקבוצה ויאפשר להנהלה לשלם את המשכורות.

גיא דיין (ONE) (צילום: מערכת ONE)
גיא דיין (ONE) | צילום: מערכת ONE

יש לציין כי העולה החדשה נמצאת בתקופה מצוינת לאחרונה וניצחה 3 משחקים ברציפות בליגה והצליחה לזנק עד למקום ה-8 עם 3 ניצחונות ו-3 הפסדים עד כה בליגה.