יצחקי, תמוז ובן שושן. יאיישו את החוד (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
יצחקי, תמוז ובן שושן. יאיישו את החוד (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

חלוץ בית"ר ירושלים, ברק יצחקי, שלא התאמן בשבוע האחרון בגלל פציעה בקרסול, שב היום (ראשון) להתאמן עם חבריו אחרי שעבר סדרת טיפולים במטרה להכשירו למשחק הליגה מול בני יהודה תל אביב ביום שני הבא. יצחקי, ששוחרר מהנבחרת בשל אותה פציעה, זכה למנוחה ולטיפולים פיזיוטרפים על מנת להחלים, ובבית"ר שמחים שהשחקן הצליח לקיים אימון מלא.

לעומת יצחקי, מי שעדיין לא חזר להתאמן בגלל פציעה בכף הרגל, הוא הקשר עידן ורד שגם לא נטל חלק במשחק הליגה האחרון של בית"ר מול הפועל ב"ש (3:2). ורד עשוי לחזור להתאמן ביום שלישי.

"נכון להיום עידן ורד בספק, נקווה שהוא לאט לאט יחזור להתאמן והלוואי והוא יעמוד לרשותו של יצחק שום במשחק מול בני יהודה", אמרו בקבוצה בנוגע לקשר הצעיר. 

שחקן נוסף שלא נטל חלק באימון הוא הקשר עידן טל, שסובל מנקע ברגל אך ההערכות הן שלא מדובר במשהו חמור וכבר מחר טל יחזור להתאמן כרגיל עם שאר חבריו לקבוצה וצפוי לחזור להרכב מול הזהובים.

עידן טל ואריק בנאדו (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
עידן טל ואריק בנאדו. הקשר ישוב להרכב מול בני יהודה (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

אבירם ברוכיאן, שלא מתאמן עם הקבוצה לאחר שסיכם עם יצחק שום שיקבל מנוחה ויעבור טיפולים בניסיון להחלים מהפציעה הטורדנית בברכו, נצמד לתוכנית עבודה מיוחדת שהוכנה לו ע"י הצוות הרפואי של הקבוצה.

בגזרתו של ברוכיאן מקווים כי הטיפולים יעזרו לשחקן ושלא יהיה צורך לעבור ניתוח שישבית אותו לשמונה שבועות נוספים. ברוכיאן ייעדר מהמשחק מול בני יהודה ומהמשחק מול מכבי חיפה מה שאומר שכבר במשחק הליגה הקרוב מול בני יהודה תל אביב, עמית בן שושן עשוי לשחק כשחקן כנף בקישור וטוטו תמוז שהציג יכולת טובה במשחקיה האחרונים של בית"ר יקבל את חולצת ההרכב.

ברוכיאן ותמוז. החלוץ יתפוס את מקומו של הקפטן הפצוע בהרכב (גיא בן ז (צילום: מערכת ONE)
ברוכיאן ותמוז. החלוץ יתפוס את מקומו של הקפטן הפצוע בהרכב (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

שמעון גרשון, שלא שיחק בווסרמיל מול הפועל באר שבע לאחר שהתבשר כי בנו נפגע בידו ונסע לשהות עימו, יחזור להרכב הפותח במחזור הקרוב ויפתח בחלק האחורי ביחד עם אריק בנאדו, חן עזריאל ואבי ריקן.