לאור אוהדי הפועל ת"א הרבים שצפויים להגיע למשחק גמר הגביע בין הפועל ת"א לבני יהודה שייערך באצטדיון ר"ג (20:30, שלישי) הודיעה ההתאחדות לכדורגל כי היא עורכת שינוי בחלוקת היציעים למשחק הגמר.

אוהדי הפועל ת"א יישבו בשערים 1,2,13-16,8-10. אוהדי בני יהודה יישבו בשערים 3,4,11-12. הצפי הוא שאוהדים רבים יותר של הפועל ת"א יגיעו למשחק ולכן החלוקה השתנתנה.

מחירי הכרטיסים ליציעים 1-4 עומדים על 80 שקלים למבוגר ו-40 לילד, כאשר כרטיסים לשערים 8-16 עולים 60 שקלים למבוגר, ו-30 שקלים לילד.

החלה מכירת הכרטיסים לגמר גביע המדינה שייערך ביום שלישי מול בני-יהודה. הביקוש אדיר והכרטיסים נחטפים, כאשר באתר האינטרנט של לאן נמכרו 5,000 כרטיסים (!) תוך שעה מהרגע שנפתחה המכירה.

בתוך כך, אוהדי הפועל ת"א מתכננים מפגן תמיכה אדיר בקבוצה שלהם בשלושת המשחקים שנותרו עד לסיום העונה. האוהדים מתכננים מפגן תמיכה מיוחד בדרבי הקרוב וכמובן במשחק גמר הגביע באיצטדיון רמת גן.

לאחר שאתמול נהנו מיום חופש לאחר חצי גמר הגביע, חזרה הפועל אחה"צ לאימונים לקראת הדרבי הגדול של ת"א מול מכבי שייערך בשבת (20:00).

שכטר באימון היום. לא יחמיץ את שבת (רועי גלדסטון) (צילום: מערכת ONE)
שכטר באימון היום. לא יחמיץ את שבת (רועי גלדסטון) | צילום: מערכת ONE

בונדר יחזור להרכב מול מכבי


שינוי אחד צפוי בהרכב מזה שניצח את עירוני רמה"ש באמצע השבוע, והוא הכללתו של דני בונדר בהרכב בעמדת המגן הימני על חשבונו של עומרי קנדה.

איתי שכטר וגילי ורמוט לא התאמנו במטרה להוריד עומסים לקראת הדרבי ובשל לו"ז המשחקים הצפוף של הקבוצה. מיד בתחילת האימון נכנס שכטר לחדר האימון מלווה ברופא הקבוצה, ד”ר משה לוינקופף, והפיזיותרפיסט רונן צפריר ועבר טיפולים בגלל כאבים בקרסול. כרגע, אין חשש לכך שהוא לא יוכל לשחק בדרבי. ורמוט ערך מתיחות קלות בלבד באימון וצפה בו מהצד.

גילי ורמוט. ייפגש עם ראשי הפועל ביום רביעי (רועי גלדסטון) (צילום: מערכת ONE)
גילי ורמוט באימון. הסתפק במתיחות (רועי גלדסטון) | צילום: מערכת ONE

עפ”י הצוות הרפואי, ישובו שני השחקנים בשישי לאימון המסכם, כאשר כל הסגל צפוי להיות כשיר לשבת. גם וואליד באדיר נעדר מהאימון בגלל כאבים בעקב רגלו אך יחזור לאימון המסכם ואם יידרש יעלה לשחק בדרבי עם זריקה.

המאמן אלי גוטמן צפוי להמשיך ולעלות עם ההרכב שרץ במשחקים האחרונים, שכולל את ערן זהבי בקישור האחורי לצידו של אביחי ידין, דניאל דה רידר על כנף שמאל וגילי ורמוט על כנף ימין. מהראן ללה ואיתי שכטר ימשיכו לקבל את הקרדיט בחוד ההתקפה.

אימון הפועל ת&
אימון הפועל ת&"א (רועי גלדסטון) | צילום: מערכת ONE

סקאוטים מליל, איינדהובן ואנדרלכט יגיעו לדרבי התל-אביבי כדי לעקוב אחרי שחקני הפועל ת"א. בנוסף, יגיעו נציגים גם מ-2 קבוצות ברוסיה.

גוטמן לא תירגל הרכב באימון והשחקנים קיימו משחקונים בלבד. עוד לפני תחילת האימון אחד מאוהדי הקבוצה אסף את השחקנים והקריא להם מכתב מרגש לקראת הדרבי.

כמה עשרות אוהדים הגיעו לאימון כדי לתמוך בשחקנים ולאימון המסכם צפויים להגיע אוהדים רבים יותר ולהלהיב את השחקנים לקראת הדרבי. היו"ר אמיר לובין הגיע וצפה מקרוב באימון יחד עם הסקאוט אסי דומב.