המחיר עלה. חריסטופי יגיע? (gettyimages) (צילום: ספורט 5)
המחיר עלה. חריסטופי יגיע? (gettyimages) | צילום: ספורט 5
מכבי חיפה סיימה אמש (שבת) את עונת 2012/13 ב-2:3 יפה על הפועל תל אביב, אלא שמירב תשומת הלב הלכה לכיוונו של ניר דוידוביץ', אשר פרש לאחר 18 שנים במועדון הירוק. בנוסף לסטנדינג אוביישן המדהים שקיבל מהקהל, השוער זכה אף לטקס פרידה מרגש וירד מהמגרש נרגש במיוחד.

פרט לשחקן הבית, גם לוואליד באדיר הפורש נערך טקס מכובד טרם המשחק. אנשי הפועל תל אביב החמיאו למועדון מהכרמל על הפרידה היפה מהשחקן אשר הגיע ללא מעט הישגים בחיפה בשנות ה-2,000, כאשר הבולט שבהם היה העליה ההיסטורית לליגת האלופות בשנת 2002/03.

בתוך כך, אחרי סבב הפרידות, בקרית אליעזר כבר מתחילות ההכנות לעונה הבאה. עם דימיטריס חריסטופי הדברים לא הולכים קל, והמו"מ מול קבוצתו אומוניה ניקוסיה נתקל בקשיים. הסיבה: הקפריסאים העלו את מחירו אחרי שהבטיחו את מקומם במוקדמות הליגה האירופית. הרצון למכור את החלוץ, בעקבות המצב הכלכלי באי השכן, הפך מתון יותר בעקבות ההכנסות הצפויות מההופעה האירופית, ועל כן באומוניה לא ממהרים לבצע את העסקה ודורשים סכום גבוה יותר.

בכל הנוגע לשחקנים שיעזבו את הסגל של מכבי חיפה בקיץ, נראה כי הדברים כבר נסגרו מאחורי הקלעים. מיד לאחר המשחק אתמול כינס הנשיא יעקב שחר את השחקנים ואמר להם: "אריק בנאדו כבר יודע מי ימשיך והוא יודיע לכל אחד מכם. מה שטוב בסוף עונה זה שתמיד יש את זו שאחריה. שיהיה לכולנו בהצלחה, תשמרו על עצמכם בקיץ".

לאחריו שהבעלים סיים את דבריו, גם המאמן פנה לחניכיו והודה: "בלעדיכם זה לא היה אפשרי". שחר, כאמור, לא הזכיר שמות אך בחיפה כבר ידוע מי השחקנים אשר עתידם לא ברור. רק בימים הקרובים יוחלט מי יהיו אלו שישוחררו כאשר על הפרק עודד אלקיים, תמיר כהן, אלון תורג'מן, וויאם עמאשה, דלה ימפולסקי ואנדריי פילאבסקי.